Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rob

Montaż linki hamulca ęcznego Problem

Polecane posty

Gość rob

Witam. Mam problem z zamontowaniem linki hamulca a wszystko przez mechanika który wymieniał mi ją cały tydzień i nie wymienił. Więc poszedłem do niego i zabrałem samochód tak jak stał. Jak przyjechałem do domu okazało się że stara linka jest zdemontowana i wszystkie części są w bagażniku, więdz postanowiłem założyć ją sam i teraz zaczyna się problem. Zamontowałem końcówki linek w bębnach wiem jak złączyć linke dł.z dżwignią hamulca ale nie wiem jak połączyć krótką linkę z tą długą, służy do tego pewnie taki zaczep w kształcie rurki, tylko niewiem czy on ma być przymocowany w jakiś sposob do belki czy nie. I tu moja wielka PROŹBA może ktoś z Was posiada jakieś zdjęcie lub rysunek jak to ma być wszystko dokładnie połączone bo te z księżki są dla mnie nie zrozumiałe to bym był bardzo wdzięczny. Zastanawiam się jeszcze nad tym jak to jest z tymi hamulcami że ciągnąć linke tą dł.która jest do prawego koła ma hamowąć też lewe. Dlatego ponawiam proźbe o jakieś fotki lub rysunki. POZDRAWIAM

Gość Krzysztof_18

Tutaj masz małą poradę dotyczącą wymiany szczęk, cylinderków i linki ręcznego. Mam nadzieje, że coś pomoże

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Edytowano przez Krzysztof_18

Przechodzilem to ostatnio w piatek

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Potrzebujesz elementu numer 6 do polaczenia obu linek. Lacznik ten lezy sobie swobodnie, nie jest nigdzie zaczepiony.

reczny.jpg

Edytowano przez Jeżyk

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Może nie na temat Jeżyku do Ciebie mam pytanie: czy możesz mi podpowiedzieć, skąd masz EPC ? Możesz do mnie na PW napisać czy mógłbym od Ciebie to otrzymać ?

nie cytujemy zdjęc

Edytowano przez Hołek

Mam je z tego wielkiego smietnika jakim jest internet.

Jestes klubowiczem wiec masz dostep do ftp, wiec.......

Gość rob

Wielkie dzięki i Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.