Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest rob

Montaż linki hamulca ęcznego Problem

Recommended Posts

Guest rob

Witam. Mam problem z zamontowaniem linki hamulca a wszystko przez mechanika który wymieniał mi ją cały tydzień i nie wymienił. Więc poszedłem do niego i zabrałem samochód tak jak stał. Jak przyjechałem do domu okazało się że stara linka jest zdemontowana i wszystkie części są w bagażniku, więdz postanowiłem założyć ją sam i teraz zaczyna się problem. Zamontowałem końcówki linek w bębnach wiem jak złączyć linke dł.z dżwignią hamulca ale nie wiem jak połączyć krótką linkę z tą długą, służy do tego pewnie taki zaczep w kształcie rurki, tylko niewiem czy on ma być przymocowany w jakiś sposob do belki czy nie. I tu moja wielka PROŹBA może ktoś z Was posiada jakieś zdjęcie lub rysunek jak to ma być wszystko dokładnie połączone bo te z księżki są dla mnie nie zrozumiałe to bym był bardzo wdzięczny. Zastanawiam się jeszcze nad tym jak to jest z tymi hamulcami że ciągnąć linke tą dł.która jest do prawego koła ma hamowąć też lewe. Dlatego ponawiam proźbe o jakieś fotki lub rysunki. POZDRAWIAM

Guest Krzysztof_18

Tutaj masz małą poradę dotyczącą wymiany szczęk, cylinderków i linki ręcznego. Mam nadzieje, że coś pomoże

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this link.

Edited by Krzysztof_18

Przechodzilem to ostatnio w piatek

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Potrzebujesz elementu numer 6 do polaczenia obu linek. Lacznik ten lezy sobie swobodnie, nie jest nigdzie zaczepiony.

reczny.jpg

Edited by Jeżyk

Please login or register to see this quote.

Może nie na temat Jeżyku do Ciebie mam pytanie: czy możesz mi podpowiedzieć, skąd masz EPC ? Możesz do mnie na PW napisać czy mógłbym od Ciebie to otrzymać ?

nie cytujemy zdjęc

Edited by Hołek

Mam je z tego wielkiego smietnika jakim jest internet.

Jestes klubowiczem wiec masz dostep do ftp, wiec.......