Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

jackass20

swiatła przeciwmgielne

Polecane posty

Witam mam pytanie moja viki nie ma halogenów przednich i chciałbym je zamontować czy ktoś to robił i będzie mógł udzielić informacji?

przyznaj się ile czasu poświęciłeś na wyszukiwanie?

Zubek: milisekunde

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

włacznik swiatel na 2 przyciski

przekaznik K5

bezpiecznik 20A (pozycja 12 w skrzynce)

2 halogeny + 2 wtyczki

zaroweczka do licznika (kontrolka) chyba ze kupisz z kontrolkami we wlaczniku.

jezeli nie masz pociagnietej instalki to wpinasz sie jednym przewodem w zlaczu X2 (niebieskie w nogach kierowcy) w pin 6 (czarny przewod), drugi przewod do masy przykrecasz (w poblizu masz srube). 2zylowy przewod ciagniesz pod halogeny i laczysz je rownolegle.

pamietaj ze trzeba w zderzaku wyciac otwory na halogeny ( z tylu zderzaka jest narysowany obrys jak trzeba ciac).

tematy o tym sa, niepotrzebnie 10 tematow o tym samym bo potem ciezko idzie szukanie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

witam . Od kilku dni szukam opisu jak zamontować instalacje pod halogeny ale wszystko jest opisane ogólnikowo a prosił bym o bardziej dokładny opis , z kad do kad przeciągnąć kable żeby czegoś nie namieszac w elektrycze . Od złącza x2 do kad ciągnąć kable . Dodam że w skrzynce bezpieczników mam błaszki w miejscu bezpiecznika 12 i w miejsce przekaznika 5 również są błaszki ale instalacji nie ma pod zderzakiem . Jeśli można to prosił bym o jakiś w miarę dokładny opis pomijając montaż wlacznika świateł wyżej wymienionego bezpiecznika i przekaznika i lampki w liczniku bo to oczywiste .z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

No to pozatym to zostaje tylko przeciągnięcie przewodów ze złącza X2 poprzez jeden z otworów technologicznych grodzi bezpośrednio do lamp oraz przewodów masowych od lamp do dowolnego punktu masowego.

PS. kojarzy ktoś jakie wkęty (średnica, długość) trzymają halogeny ?

czyli poprostu w złącze x2 chyba w 6 pin wpinam dwa przewody ktore ciągnę jeden do prawego halogenu drogi do lewego i od każdego z halogenow ciągnę po przewodzie do mas i powinno działać , będą świecić obydwa z taka sama intensywnością ? . Halogen chyba jest montowany na trzech śrubach wkrecanych w takie błaszki . Te błaszłg są wyciągane więc myśle że możesz tam wkrecha nawet zwykła śrube 6 z podkładkami i nakretka na klucz 10 i tez będzie trzymać

witam .w koncu udalo sie zamontowac halogeniki i swieca jak talala chociaz nie wiem jak by swiecily gdybym nie zastosowal podpowiedzi jednego z uzytkownikow, mianowicie chodzi o oklejenie samych swiatel srebrna folia aluminiowa dla lepszego odbijania swiatla (ja uzylem kawalkow takiej oslony przeciw slonecznej co sie na kokpit kladzie latem ) bo podobno poliftowe halogeny oryginalnie swieca slabo . montaz tez nie jest jakis bardzo trudny , ja nie mialem instalacji i musialem ja zrobic a lampy udalo mi sie zamontowac bez sciagania calkowitego zderzaka. masa jest pociagnieta od lampy do lampy i przykrecona do mocowania chlodnic, a plus od lampy do lampy i dalej przez linke maski do skrzynki bezpiecznikow pod CZARNY przewod od przekaznika halogenow i dziala jak trzeba , dziekuje za podpowiedzi i pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.