Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wesolygumis

Jaka skrzynia do Vectry B 2.0 16V rok 1996??

Polecane posty

Gość wesolygumis

Witam. Padła mi skrzynia w aucie. Jaką mam zakupić nową skrzynie do Vectry B 2.0 16V rok 1996 oczywiście manualna, a gdy już będę przy kupnie na co zwrócić szczególną uwagę, by nie kupić jakiegoś dziadostwa. Czekam na pomoc. Chyba, że ktoś wie gdzie ktoś ma taką na terenie śląska.

f18 na 99% ale sprawdz jakie przełożenia,poszukaj na forum jest dużo o tej usterce domyślam sie ż padł mechanizm różnicowy,przemyśl to czy nie lepiej naprawic bedziesz wiedział co masz można dostać cały kompletny mechanizm lub np:satelitke lub inne czesci.Bo jak kupisz używke to nie wadomo ile pojeżdzi.

Gość wesolygumis

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Powiem jakie mam objawy, jakiś czas temu zgrzytło mi kilka razy, aż do momentu gdy znikła mi z gamy biegów 4. Teraz nie mam 4 i gdy jadę strasznie mi szumi w tej skrzyni. Więc to może być to? A jaka cena takiej naprawy? Czy w moim przypadku ma to sens?

musisz znależć jakiegoś dobrego mechanika który otworzy skrzynie i nią zdiagnozuje.bo jeśli nie masz 4 biegu to nie musi mieć związku z mechanizmem różnicowym.

zapewne padły ci synchronizatory, samochód na kanał odkręć dekiel od skrzyni sprawdź mechanizm różnicowy jeżeli jest dobry to szukaj synchronizatorów, prosta wymiana (sam sobie z tym poradzisz) z tym że musisz wyciągać skrzynie

Gość Patryk332

Czy Skrzynie do 1.8 pasuje do silnika 2.0??

Edytowano przez zubek73
łączę tematy / zubek

Gość radu1988

tak pasuje tylko zobacz jakie ma przełożenie bo sa chyba 3 rodzaje, chodz az takiego duzego wplywu to nie ma. Rożnica tkwi w przespieszeniu i prędkości max.

Gość maragma

To się podepnę - u mnie strasznie hałasuje - myślałem, że to opony, ale po zmianie nic się nie zmieniło; łożyska są też w porządku; podlewarowałem auto, odpaliłem i na piątce słychać rzężenie ze skrzyni - dyferencjał pewnie ?

od którego 1.8? Są 3 rodzaje...

Moze pokusisz się o więcej szcze4gółów bo dostaniesz odpowiedź a potem sie okaże że masz automat...

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.