Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest wesolygumis

Jaka skrzynia do Vectry B 2.0 16V rok 1996??

Recommended Posts

Guest wesolygumis

Witam. Padła mi skrzynia w aucie. Jaką mam zakupić nową skrzynie do Vectry B 2.0 16V rok 1996 oczywiście manualna, a gdy już będę przy kupnie na co zwrócić szczególną uwagę, by nie kupić jakiegoś dziadostwa. Czekam na pomoc. Chyba, że ktoś wie gdzie ktoś ma taką na terenie śląska.

f18 na 99% ale sprawdz jakie przełożenia,poszukaj na forum jest dużo o tej usterce domyślam sie ż padł mechanizm różnicowy,przemyśl to czy nie lepiej naprawic bedziesz wiedział co masz można dostać cały kompletny mechanizm lub np:satelitke lub inne czesci.Bo jak kupisz używke to nie wadomo ile pojeżdzi.

Guest wesolygumis

Please login or register to see this quote.

Powiem jakie mam objawy, jakiś czas temu zgrzytło mi kilka razy, aż do momentu gdy znikła mi z gamy biegów 4. Teraz nie mam 4 i gdy jadę strasznie mi szumi w tej skrzyni. Więc to może być to? A jaka cena takiej naprawy? Czy w moim przypadku ma to sens?

musisz znależć jakiegoś dobrego mechanika który otworzy skrzynie i nią zdiagnozuje.bo jeśli nie masz 4 biegu to nie musi mieć związku z mechanizmem różnicowym.

zapewne padły ci synchronizatory, samochód na kanał odkręć dekiel od skrzyni sprawdź mechanizm różnicowy jeżeli jest dobry to szukaj synchronizatorów, prosta wymiana (sam sobie z tym poradzisz) z tym że musisz wyciągać skrzynie

Guest Patryk332

Czy Skrzynie do 1.8 pasuje do silnika 2.0??

Edited by zubek73
łączę tematy / zubek

Guest radu1988

tak pasuje tylko zobacz jakie ma przełożenie bo sa chyba 3 rodzaje, chodz az takiego duzego wplywu to nie ma. Rożnica tkwi w przespieszeniu i prędkości max.

Guest maragma

To się podepnę - u mnie strasznie hałasuje - myślałem, że to opony, ale po zmianie nic się nie zmieniło; łożyska są też w porządku; podlewarowałem auto, odpaliłem i na piątce słychać rzężenie ze skrzyni - dyferencjał pewnie ?

od którego 1.8? Są 3 rodzaje...

Moze pokusisz się o więcej szcze4gółów bo dostaniesz odpowiedź a potem sie okaże że masz automat...

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">