Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Kukis

1.7 TD Isuzu gaśnie w czasie jazdy

Recommended Posts

Guest Kukis

Witam!

Posiadam Vectrę B 1.7 TD Isuzu silnik i zdarza się, że po kręceniu go do trochę wyższych obrotów i spuszczeniu nogi z gazu silnik gaśnie. Nie odpali dopóki nie dociśnie mu się trochę gazu. Nie ma reguły kiedy się to dzieje, czasami jest ok a czasami w najmniej oczekiwanym momencie zgaśnie. Normalnie odpala bez problemu, nie trzeba dodawać gazu ani nawet nie kręci. Już 4 mechaników przeglądało to i nikt nie wie co mu dolega... POMOCY!

Mi tylko raz się tak zdarzyło, że jak dostał solidnie po d****, to wjeżdżając na rondo chciałem zmienić bieg i nagle autko zgasło. Potoczyłem się za rondo zatrzymałem na parkingu, bo jeszcze udało mi się tam dojechać i musiałem chwilę poczekać, ale odpalił i nic specjalnego się nie działo

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Jeszcze pisząc spuszczeniu nogi z gazu co masz na myśli? Tylko puszczanie gazu, czy może jazdę na luzie? Bo jeżeli to drugie, to na luzie się nie jeździ i masz problem z głowy

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest Kukis

Nie mam mysli jazdy na luzie, jak się go trochę "pociśnie" np. na drugim biegu i chce wrzucic trojkę tylko tak, że obroty spadają a nie od razu "na szybko" wrzucam trójkę to zgaśnie. Dziwne jest to, że wrzucę znowu dwójkę i puszczę sprzęgło to nie chce odpalić tak jakby na pych, dopóki nie wcisnę gazu :/