Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest eddi87

climatronic, nie świecą cyferki

Recommended Posts

Guest eddi87

Witam, mam pytanie odnośnie climatronica, nie świecą mi cyferki od 0 do 8 na środkowym zegarze natomiast "auto", "off" oraz wiatraczki są podświetlone czy to wina żarówki czy może czegoś innego? Bo zamierzam rozkręcać i nie wiem czy wymieniać żarówkę czy nie.

Edited by eddi87

Guest rafal99

Pewnie żarówka.

Tam są cztery żarówki w rzędzie. Pierwsza i trzecia podświetlają wyświetlacze, druga i czwarta przyciski. Wygląda na to, że przepaliła Ci się trzecia żarówka.

Kolego, to czy wymienić żarówkę będziesz wiedział dopiero jak rozkręciszwink.gif bardzo możliwe, że zwyczajnie się przepaliła i co za tym idzie nie podświetla tej części. Poczytaj to i działaj:

Please login or register to see this link.

Guest eddi87

Zrobione

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> wymieniłem od razu 4 żarówki żeby mieć spokój, tylko po złożeniu przestał mi świecić przycisk od ogrzewania szyby;/

tzn. podświetlenie przycisku tak? a jak włączysz to zapala się kotrolka pomarańczowa? sprawdź czy przycisk dobrze siedzi w gnieździe, może coś się ruszyło jak demotowałeś konsolę albo żaróweczka podświetlająca padła.

Edited by peterpower

Guest eddi87

tak podświetlenie przycisku, gdy włączam to słychać jak zaskakuje ogrzewanie, takie tyk, ale się nie świeci, jaka tam jest żarówka ?

Edited by eddi87

żeby za bardzo się nie rozpisywać , bo ten temat już był, wejdź tu ->

. rozebranie przycisku jest bardzo proste, za to wymiana żaróweczek już nie tak bardzo... dużo cierpliwości. Tu masz dobrą ofertę przycisków i kolega ma ten od ogrzewanej szyby przedlift w dobrej cenie ->

a dla świętego spokoju sprawdź jeszcze bezpieczniki, czy coś tam nie siadło.

Edited by peterpower

kontrolke wlaczonego ogrzewania szyby tylnej/lusterek zalacza multimetr po wcisnieciu przycisku (przycisk jest monostabilny). tam sa 2 zaroweczki wlutowane w niebieski plastik (najlepszym rozwiazaniem na podmiane sa ledy).