Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
pagaj4

kopci starsznie po regeneracji turbiny

Polecane posty

turbina wczesniej zaczęła chalasować auto zaczęło kopcic na niebiesko, auto straciło moc. po odbiorze auta od mechaniora po regeneracji turbiny, auto strasznie kopci (niebiesko szary dym) i dalej nie ma mocy. mechanik twierdzi, że należy wykasować błędy , chociaz nie pali sie check, lub prawdopodobnie zapchał się katalizator olejem przy awarii turbiny. czy to na pewno tak ma być

zapytaj mechaniora czy czyścił cały układ po awarii turbiny, mnie po wymianie turbiny przez jakiś czas tak kopciło, że nie było nic widać za mną

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

sadze ze nie czyscil dlatego tez to wszystko chyba musi sie wypalic , czy tak? a co z dalszym brakiem mocy

a to już trzeba sprawdzić, skoro brak mocy tzn, że może turbina nie jest tak zregenerowana jak być powinna - o ile żadnych błędów nie ma na kompie

Albo wydech do wymiany , jak kata zapchasz to już mu nic nie pomoże .

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Sprawdż tez filtr powietrza ,zawór przy turbosprężarce.wężyki podciśnienia i czy po dodaniu gazu na luzie twardnieje gumowy wąż od IC.

Gość mary

Podepnę się pod temat bo mam podobny problem. Wymieniłem kilka dni temu turbo i niestety samochód stracił moc.Turbina przed wymianą głośno gwizdała,teraz gwiżdże tak samo albo jeszcze głośniej.Komp nie pokazuje żadnych błędów,silnik nie dymi.

mam nadzieje, że rozwiązałem swój problem. mianowicie wymieniłem gumki łączące przewody podciśnienia dochodzące do zaworu sterowania turbiną, te stare były trochę luźne. jako nowe gumki użyłem pociętego przewodu do przelewów. auto przestało też kopcić, po przejechaniu kilkunastu kilometrów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.