Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest bagatt

VECTRA B V6 2.5

Recommended Posts

Guest bagatt

Witam wszystkich to moj pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałość . Jestem użytkownikiem Vectry b 2.5 v6 rocznik 2000 . Samochod jest w rodzinie od zawsze ma przebieg 93 tys i ostatnio dziwnie zaczął jedzić.

Objawy :

Po uruchomieniu silnika wszystko pracuje ok, równo, obroty nie skaczą natomiast przy dodawaniu gazu ale tylko i wylacznie jak samochod jest na biegu i najbardziej odczuwalne jest to przy jedynce i dwojce jest objaw zamułki czyli w przedziale 1-3 tys ciagnie jakby chciala i nie mogła po czym dostale mocy i kreci sie juz do konca super. Czy to czujnik wału ? W zeszłym roku miałem podobny objaw mechanik wymienił swiece i kable bo myślałem ze jest na nich przebicie i wtedy rzeczywiscie to było to ale problem wrocił. Dodam ze jesli wciskam pedał gazu powoli nie ma tego efektu zamulenia. NIe swieci sie zadna dioda check engine jakies pol roku temu rowniez podlaczalem ja pod komputer, spec stwierdził ze parametry silnika sa jak fabryczne.

Z góry dzieki za kazda pomoc.

p.s

ewentualnie jeśli znacie jakiego znachora w warszawie ktorego mozecie polecic bede wdzieczny ( moj nie cierpi tego samochodu i powiedzial zebym wrocil do niego jak zmienie fure

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by bagatt

przepływomierz podejrzewam

wykręć go i umyj benzyną ekstrakcyjną. Delikatnie ! Są w nim druciki które łatwo przerwać

/emoticons/default_excl.png" alt=":excl:">

Często jest tak,że awaria przepływomierza nie jest sygnalizowana na blacie:)

Guest bagatt

własnie wrocilem do domu i juz w ogole niejedzie a przy dodawaniu gazu tak jakby nie przepalala paliwa, jest znikoma szansa ze to swiece? (17 tys maja ostrego katowania ostatnia podroz to prawie non stop 200 po poznanskiej). reanimacja przeplomierza mnie nie kreci bo juz teraz wiem ze popsuje te druciki o ktorych wspominales

zadzwoń do takiego człowieka: Bartek: 501141216, powiedz, że jesteś kolegą pawła od rudej vectry i powiedz mu o co Ci chodzi

p.s. dzwoń jutro czyli sobota

p.s 2: next time poszukaj trochę, jest dział mazowieckie i tam - warsztaty - polecamy i odradzamy

Edited by P@ffcio

Guest bagatt

juz sie skontaktowalem, w poniedzialek napisze co i jak . Dzieki

cewka wymieniona

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> juz wszystko bryka ok . dzieki za pomoc

az nieprawdopodobne ze padla cewka przy takim przebiegu... u mnie ponad 200 tys na blacie i ciagle cyka jak w zegareczku.

Nastepnym razem jak bedziesz mial jakis problem zapraszamy na spoty w każdy pierwszy czwartek miesiąca

Edited by SNOWSURFER