Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
zice

Radio CD40

Polecane posty

KOLEDZY JAK USTAWIĆ ABY WYŚWIETLACZ WYŚWIETLAŁ RADIO, a NIE PARAMETRY JAZDY ? Mam w Vectrze właśnie radio CD40. Nie posiadam instrukcji, ale wiele rzeczy już sobie ustawiłem (język, czas etc.). Jednak nie wiem jak ustawić, aby na wyświetlaczu wyświetlało się samo radio, a nie parametry spalania, które ciągle mi się wyświetlają. Przydałaby się instrukcja, ale do CD40 prawie nie ma informacji na necie.

NIKT NIE WIE ? Hm ! Może mam inne radio niż w orginale ?

Edytowano przez zice

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

O ile dobrze piszesz, masz CDC40 Opera. Ale aby to zweryfikować wrzuć jakieś zdjęcie.

Zmiana widoku na ekranie (z kompa na ekran radia) odbywa się poprzez przekręcenie w lewo (lub w prawo) środkowego dużego pokrętła na radiu.

Sorki. Pomyliłem się. Napisałem pod wpływem sugestii innych, że to CD40, ale podszedłem do Viki i sprawdziłem osobiście, więc faktycznie jest to CD30.

Niestety kręcenie pokrętłem przy radiu powoduje jedynie regulację dźwięku.

Edytowano przez zice

jak czaisz po niemiecku to tu masz instrucję obsługi:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Dzięki. Wstyd tylko, że 6 lat nauki niemieckiego w szkole i Ich weicht nicht. No może nie tak tragicznie. Dam radę. DZIĘKUJĘ BARDZO. POZDRAWIAM

NIESTETY nie potrafię ustawić audio.

Mam podejrzenie, że audio w mojej sprowadzonej ViKi zostało podmienione (tak mi powiedział kumpel) i dlatego wyświetlacz nie wyświetla radia.

Ciekawe czy jest jakiś kod wyposażenia sugerujący, jakie audio powinno być na wyposażeniu. Mam wszystkie kody z nalepki dealera. Jest ich bardzo dużo, ale nie wiem kompletnie, co oznaczają. A zapewne jakiś świadczy jakie radio powinno posiadać. Może po VIN

Edytowano przez zice

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

To całe Twoje wyposażenie po VIN. Wg tego masz wyświetlacz graficzny GID, ale radia jakoś u ciebie nie widzę (bo zazwyczaj jest ono wymienione "zimienia i nazwiska").

Wyczytałem ze radio jest jednak właściwe CD30. Chyba kwestia skonfigurowania.

Ale ręcznie nie mam pojęcia jak. Może jest na to jakiś sposób.

Inaczej pozostaje Tech-em. A ten zabieg w serwisie kosztuje 200zł.

Może ktos z Warszawy, Lubelskiego poleci mi fachowca z tech-em za rozsadną cenę.

Pozdrawiam

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

W zakupionej instrukcji do Vectry po liftingu (fotka kluczyka na okładce) na stronie 117, że cyt "Każda funkcja posiada ekran główny (Main), wybierany na samej górze wyświetlacza (za wyjątkiem systemu audio-nawigacyjnego CD 30 i systemu Mobile Phone Portal)" ???! oraz, że dostęp do ustawień systemowych mozna użyskać za pomocą menu SETTINGS i Main.

To wiedziałem i tak próbowałem, ale jest napisane, że cyt. "w samochodach z systemem CD 30 nie ma możliwości wybrania menu."

JAK USTAWIĆ ABY RADIO WYŚWIETLAŁO SIĘ CAŁY CZAS NA LCD, a nie parametry spalania,

Przecież radio gra i pokazuje się przy przeszukiwaniu oraz zmianie stacji, ale znika po 3 sek.

Czy naprawdę bez techa się nie obędzie.

A może jest nieaktywne (to głupie co piszę, ale sam już nie wiem).

Mam kod czterocyfrowy podany przez sprzedającego.

Może da się jakoś manualnie ?

Może radio jest podmienione ?

Może za stary soft ?

Jakieś sugestie ?

Obawiam się odłączyć akumulator, bo może wyjść, że trzeba będzie jechać do aso po carcode, a to już nie jest tania sprawa.

Pozdrawiam

Pozdrawiam wszystkich pomagających.

Próbowałem się umówić na techa z Michałem poleconym przez Michała.

Pierwszego dnia Pan powiedział, że jest chory i poprosił abym zadzwonił za 3 dni we wtorek. OK.

Dzwoniłem we wtorek kilkukrotnie i się niedodzwoniłem, a na dodatek człowiek, ani nie oddzwonił, ani nie przesłał info sms-em co dalej.

Być może jest b. chory. A być może.....

Trudno. Zrezygnowałem więc i umówiłem się ze specami z serwisu Opla.

Opiszę jak było.

Edytowano przez zice

Napisano (edytowany)

Minęłojuż trochę czasu, ale opisuję jak obiecałem.

Człowiek,który sprzedał mi samochód powiedział, że wymieni mi radio na inny model. Jaki tylko chcę, jeżeli będę wiedział, jaki model będzie poprawnie współpracował z wyświetlaczem. Ale ponieważ byłem już umówiony w serwisie Opla to zdecydowałem się tam spróbować.

W serwisie podpęli samochód pod komputer i okazało się, że radio jest poprawnie zalogowane, tylko montujący zapomniał je aktywować.

Zrobili to i wyświetlacz pokazuje tak jak należy. Koszt 120zł. Jak dla mnie cena może deko za wysoka, ale do przeżycia, tym bardziej, że teraz działa jak należy.

Edytowano przez zice

witam poszukuje instrukcji w naszym języku cdc 40 opera czy ktoś może posiada

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.