Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tomaszek06

uzkodzony egr

Polecane posty

Gość tomaszek06

Witam.Pokazało ma na komputerze błędy-najpierw błąd sygnału egr a następnie uszkodzenie egr.miałem niedawno czyszczony egr i zaślepiony.czy te błędy to wskazówka że jednak należałoby wymienić egr na nowy?czy pokusić się o ponowne czyszczenie egru?czy lepiej pomienić na nowy (ewentualnie jaki) oraz czy po wymianie egru na nowy również polecacie zaślepiać?pozdrawiam

Edytowano przez tomaszek06

Gość ozi

jak masz zaslepiony to po co czyścic ,jak wymienisz na nowy to nic nie zaslepiac ,zaślepiałeś go z porady ? i po tym sie bład pokazał?

Gość tomaszek06

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

czy błąd gaśnie po ponownym uruchomieniu?

Gość tomaszek06

Z błędami sytuacja wygląda tak że po pojawieniu się błąd gaśnie-chyba że jadę powyżej 90 na gazie-wtedy sie pali cały czas-ale jak jade na gazie-przełączam na benzynę -gaśnie.po porannym rozruchu jadę jadę jadę i po kilku kilometrach pyk-zpala sie check.tak to w skrócie wygląda

moim zdaniem źle wyczyszczony, da się odratować

Gość tomaszek06

Znaczy się ponownie spróbować wyczyścić i zobaczyć jak będzie się sprawowało.Chyba najbardziej ekonomiczne i zadawalające dla właściciela portfela wyjście.Dzięki za podpowiedzi.Pozdrawiam

to samo miałem u siebie...wyskakiwał błąd uszkodzony zawór EGR..zaslepiłem i pokazywał sieco jakiś czas ale coraz mniej teraz już jak mam zaslepionego chyba 3 miesiące i już się nie pokazuje tylko pod op-comem wykazuje że uszkodzenie zaworu EGR

Witam podlacze sie pod ten temat. Mam takie pytanko dzisiaj zagladnolem sobie do silnika i zauwazylem ze jeden wezyk nie jest podpiety do nieczego. Czy ktos mzoe mi powiedziec gdzie on powinien byc podlaczony? Jesli dobrze sie orintuje to wychodzi od egr wiec pisze w tym temacie.

Tu jest foto tego wezyka.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Witam

Co do błędu składu mieszanki-za uboga/bogata przy jeździe na gazie to miałem podobny problem - wizyta u gazownika i regulacja i po problemie .

Pozdrawiam

Gość tomaszek06

[quote name='janczaj' date='27 marzec 2010 - 14:34' timestamp='1269700447' post='118Co do błędu składu mieszanki-za uboga/bogata przy jeździe na gazie to miałem podobny problem - wizyta u gazownika i regulacja i po problemie .

Pozdrawiam

Witam.Byłemz wizytką u gazowników-autkopo kalibracji na postoju-chodzi bardzo ładnie-obroty trzyna fajnie na postoju +/- 850 w trasie tez sie trzymaja po wrzuceniu na luz,nie gasnie-wszystkoniby oki,ale...przkraczam 90 i zapala sie check.doczytalem sie ze trzeba zrobic nowa mapawtrysku na benzynce i na gazie podczas jazdy.juz sieugadalem ze znajomym mechanikiem ktory zrobi nowa mape wtrysow podczas jazdy-czyli wsiada z laptopem do autka i ruszamy.ugadalem sie na poniedzialek.napisze jakie beda aefekty naszego spotkania.pozdrawiam

Tak ma być...

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.