Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bibiś

Nieprzyjemny zapach paliwa w oplu!! pomocy

Polecane posty

Gość Bibiś

problem polega na tym ze czuć paliwo ,nie spaliny tylko czysty zapach benzyny ,szczególnie z tyłu .od spodu niema żadnego wycieku.tłumiki wymieniłem .pomóżcie mi od czego zacząć bo nie mam pojęcia moze ktoś sie spotkał juz z takową sytuacją?? to pisać bo sie nie da jeździć.

podnies tylnie siedziska otwórz ten czarny okragły plastik.i zobacz czy tam nie widac  sladów wycieku...jak bedzie sucho to napisz pomyslimy.

Gość Bibiś

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

no tylko jest problem bo nie chce nic zniszczyć jest pod fotelem czarny plastik i nie wiem czy odkrecic czy co. jak sie za to zabrać szukałem bna forum i nie znalazłem jak to rozebrać

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">????? piszcie ludzie bo zyczą sobie duzo pieniedzy za samą robote.

Podważ śrubokrętem lub mocno pociągnij powinno zejść. Ten okrągły plastik jest dość giętki nic nie powinno się z nim stać.

Być może uszczelka od pompy paliwa, która jest pod tym plastikiem puściła że starości. Miałem tak w Astrze

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">.

Gość #Adiii#

Kolego proponuje sprawdzic filtr paliwa który znajduje się pod samochodem. Jeśli skorodował i przecieka to bedzie śmierdziało w aucie paliwem.

Gość Bibiś

pod klapką jest sucho sam kurz jezdziłem bez tej klapki i nic nie czuc nic nie cieknie .filter tez suchy.

W mojej Viki miałem sparciały przewód doprowadzający paliwo tzn. rura wlewu paliwa była nieszczelna przy wejściu do baku. Przy pełnym baku kilka dni śmierdziało w środku paliwem, o dziwo nie było żadnego wycieku. Może w twoim przypadku jest to samo. Jaki masz stan paliwa, chodzi o poziom?

Gość Bibiś

moja viki chodzi na gazie także stan paliwa jest zawsze niski ,właśnie zastanawia mnie to bo nieśmierdzi cały czas tylko co jakis czas nagle czuć normalnie czystym paliwem rok temu tez tak miałem i wypiął się przewód przy filtrze paliwa paliwo wyciekło i koniec jazdy podpiąłem przewód i był spokój całą zime i teraz znowu

Może jakiś przewód doprowadzający paliwo cieknie

/emoticons/default_mellow.png" alt=":mellow:">.

Gość Bibiś

koledzy koo filtra sucho,podniosłem pokrywe z pod siedliska tylnego też sucho i sam kurz.dziwne jest to że to nie śmierdzi cały czas np teraz przejechałem trase wrocław katowice i nic nie było czuc auto chodzi na gazie więc tego paliwa zawsze jest tak byle było niewiem czy to istotne ale było czuc wtedy gdy stan paliwa był bardzo niski teraz zalałem więcej i nie czuc wjade na kanał ściągne osłone i bede szukał dalej .nieznam sie zabardzo na tym ale wiem jak moga mnie skasowac mechanicy dlatego szukam sam i dziękuje za wasze opinie za pomoc

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

witam ponownie .ewidentnie czuc paliwo jak otworzyłem klapke wlewu a niepowinno bo korek jest szczelny niewiem teraz czy jest a jak jest to gdzie?? odpowietrznik paliwa z baku. pytanie z innej kwesti czy to normalne że wentylator włącza się przy temp.100 stopni ??????

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

może tu znajdziesz odpowiedz

ja dodam jeszcze, ze moze nie odpowietrza ci dobrze baku i wtedy czasem czuc benzyne

moze czujesz spaliny - to np przez nieszczelny wydech

Gość #Adiii#

jak już ci kolego przekracza 100 stopni to prawdopodobnie termostat jest do wymiany

Edytowano przez #Adiii#

a ja stawiam na korek wlewu paliwa

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> u mnie tak było jak okno otwierałem to smierdziało i okazało sie ze był nieszczelny i przepuszczał opary

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Witam

U mnie pomógł zakup nowego korka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.