Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Bibiś

Nieprzyjemny zapach paliwa w oplu!! pomocy

Recommended Posts

Guest Bibiś

problem polega na tym ze czuć paliwo ,nie spaliny tylko czysty zapach benzyny ,szczególnie z tyłu .od spodu niema żadnego wycieku.tłumiki wymieniłem .pomóżcie mi od czego zacząć bo nie mam pojęcia moze ktoś sie spotkał juz z takową sytuacją?? to pisać bo sie nie da jeździć.

podnies tylnie siedziska otwórz ten czarny okragły plastik.i zobacz czy tam nie widac  sladów wycieku...jak bedzie sucho to napisz pomyslimy.

Guest Bibiś

Please login or register to see this quote.

no tylko jest problem bo nie chce nic zniszczyć jest pod fotelem czarny plastik i nie wiem czy odkrecic czy co. jak sie za to zabrać szukałem bna forum i nie znalazłem jak to rozebrać

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">????? piszcie ludzie bo zyczą sobie duzo pieniedzy za samą robote.

Podważ śrubokrętem lub mocno pociągnij powinno zejść. Ten okrągły plastik jest dość giętki nic nie powinno się z nim stać.

Być może uszczelka od pompy paliwa, która jest pod tym plastikiem puściła że starości. Miałem tak w Astrze

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">.

Guest #Adiii#

Kolego proponuje sprawdzic filtr paliwa który znajduje się pod samochodem. Jeśli skorodował i przecieka to bedzie śmierdziało w aucie paliwem.

Guest Bibiś

pod klapką jest sucho sam kurz jezdziłem bez tej klapki i nic nie czuc nic nie cieknie .filter tez suchy.

W mojej Viki miałem sparciały przewód doprowadzający paliwo tzn. rura wlewu paliwa była nieszczelna przy wejściu do baku. Przy pełnym baku kilka dni śmierdziało w środku paliwem, o dziwo nie było żadnego wycieku. Może w twoim przypadku jest to samo. Jaki masz stan paliwa, chodzi o poziom?

Guest Bibiś

moja viki chodzi na gazie także stan paliwa jest zawsze niski ,właśnie zastanawia mnie to bo nieśmierdzi cały czas tylko co jakis czas nagle czuć normalnie czystym paliwem rok temu tez tak miałem i wypiął się przewód przy filtrze paliwa paliwo wyciekło i koniec jazdy podpiąłem przewód i był spokój całą zime i teraz znowu

Może jakiś przewód doprowadzający paliwo cieknie

/emoticons/default_mellow.png" alt=":mellow:">.

Guest Bibiś

koledzy koo filtra sucho,podniosłem pokrywe z pod siedliska tylnego też sucho i sam kurz.dziwne jest to że to nie śmierdzi cały czas np teraz przejechałem trase wrocław katowice i nic nie było czuc auto chodzi na gazie więc tego paliwa zawsze jest tak byle było niewiem czy to istotne ale było czuc wtedy gdy stan paliwa był bardzo niski teraz zalałem więcej i nie czuc wjade na kanał ściągne osłone i bede szukał dalej .nieznam sie zabardzo na tym ale wiem jak moga mnie skasowac mechanicy dlatego szukam sam i dziękuje za wasze opinie za pomoc

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

witam ponownie .ewidentnie czuc paliwo jak otworzyłem klapke wlewu a niepowinno bo korek jest szczelny niewiem teraz czy jest a jak jest to gdzie?? odpowietrznik paliwa z baku. pytanie z innej kwesti czy to normalne że wentylator włącza się przy temp.100 stopni ??????

Please login or register to see this link.

może tu znajdziesz odpowiedz

ja dodam jeszcze, ze moze nie odpowietrza ci dobrze baku i wtedy czasem czuc benzyne

moze czujesz spaliny - to np przez nieszczelny wydech

Guest #Adiii#

jak już ci kolego przekracza 100 stopni to prawdopodobnie termostat jest do wymiany

Edited by #Adiii#

a ja stawiam na korek wlewu paliwa

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> u mnie tak było jak okno otwierałem to smierdziało i okazało sie ze był nieszczelny i przepuszczał opary

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Witam

U mnie pomógł zakup nowego korka