Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
SNOWSURFER

remont tylnego zawieszenia

Polecane posty

Witam szanowne kolezanki i kolegów. Wyglada na to ze tylne zawieszenie zaczyna odmawiac juz posłuszeństwa bo jak jade po płytach to wydaje dzwieki jak durszlak wypelniony kamieniami do tego prawdopodobnie puka mi juz łącznik stabilizatora.

Moje pytanie jest takie, jaki jest numer części zaznaczonych na fotce?? Sądze ze to wlasnie stamtad cały hałas.

Pamietam ze ten grzechot pojawial mi sie juz wczesniej , zaraz po wymianie amortyzatorów, czy to moze być tylejka dystansowa (3 elementy od doły w czerwonej elipsie)?

Zaznaczam ze przy wymianie nie zostały wymienione zaznaczone elementy a amory poszły sachs

I jeszcze jedno, czy wymeiniał ktos kiedys tuleje tylnej belki? (4 duze) Czy one sie wybijają?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Edytowano przez SNOWSURFER

Gość Sienkos

Ostatnio, jakieś 2 tygodnie temu, przerabiałem wymianę amorków z tyły i z tego co zaznaczyłeś wymieniłem:

Gumy górna i dolna, odbój oraz pierścienie na dole amortyzatora( pierścień i aluminiowe siedzisko sprężyny) co do numerów to brałem od Stachowiaka to:

siedzisko górne sprężyny:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

guma górna i dolna:

odbój:

pierścienie:

siedzisko:

Edytowano przez Sienkos

Gość G3orG3

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

elo,

najpierw sprawdź gumy stabilizatora i tuleje wahacza (do wymiany po 60 tyś km. jeśli autko śmiga po polskich drogach, najczęściej siadają dolne ale warto wymienić wszystkie 4)ja też myślałem ze jest coś nie tak z zawieszeniem bo przy nierównościach wydawał dźwięk jakby metal walił o metal i zaraz cały tył miałby się rozlecieć. Ja tego sam nie robiłem bo to już nie moje progi ale z robota zapłaciłem 200 z hakiem i nic cisza i spokój a mam teraz 16" felgi.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

wiem wiem, generalnie to na pólce od rokuczekaja pływające i wachacza wzdłożnego, mam zamiar wymienic wszystko, procz sprezyny i amora

Sienkos, podziękował

A co do przebiegu:) jak kupilem to auto, zrobilem cale zawieszenie przednie a z tyłu tylko amory no i z czasem gumy stabilizatora a przejechalem od kupna ponad 50 tyś. Na bank mam wywalone to co zaznaczylem bo ta grzechotka wlasnie pochodzi z tamtej okolicy a co do pływających to na moje oko ciągle są dobre:) tylko zaczyna siadac łącznik stabilizatora i tuleje wachacz wzdłuznego ale w sumie jak polowe czesci juz mam to chyba najlepiej zrobic kompelcik dla spokoju ducha:)

Edytowano przez SNOWSURFER

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.