Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

rockmail

podgrzewane lusterka

Polecane posty

Witam,

dzisiaj zauważyłem, że lusterko podgrzewane po stronie kierowcy nie działa. Po stronie pasażera jest ciepłe. Właśnie zrobiłem testy. Czy usunięcie tej awarii jest kosztowne? Muszę wymieniać całe lusterko? Dodam, że fotochromatyka lusterka po stronie kierowcy działa, natomiast ogrzewanie nie. (Vectra C GTS 1,8 Elegance).

Możecie coś Szanowni Klubowicze doradzić?

Pozdrawiam

Gość januaryr

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Wyciągnij wkład i zobacz czy jest napięcie we wtyczce od ogrzewania ewentualnie poczytaj temat;

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

a sterowanie masz?

Tak sterowanie mam, ustawiam elektrycznie lusterka, składam je, po stronie pasażera grzeje, po stronie kierowcy nie.

Jak Tech nie sygnalizuje błędu tzn. że jest szansa, że maty i moduł jest OK? że to faktycznie może coś być na kablach?

Pozdrawiam

Gość januaryr

sprubuj pozamieniać wkłady prawy z lewym (prowizorycznie) i sprawdz czy dalej jest brak grzania w lewym a w prawym jest ok! to wyjaśni sprawę czy kable czy mata.

Edytowano przez januaryr

Za szybko się pochwaliłem. Rano lusterka się składały. Żeby było śmieszniej, po wizycie po południu w ASO przyjeżdżam na parking i moje (kierowcy) lusterko nie składa się. Jutro z rana dzwonię co spaprali i niech naprawiają na swój koszt. Kto wie, może gdzieś przewody nie podają napięcia i na matę?

Pozdrowionka

może:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Edytowano przez zubek73

Witam. Może ktoś mi pomoże. W mojej Vectrze przestały grzać obydwa lusterka. Tylna szyba grzeje. Nie mam pojęcia, czy może jakiś bezpiecznik, czy coś innego. Zastanawiałem się, czy jak byłem na myjce ręcznej to nie uszkodziłem czegoś jak myłem lusterka wodą pod ciśnieniem, ale obydwa w jednym czasie? Lusterka nie są składane elektrycznie, na pewno wcześniej grzały, a teraz nie. Jeśli ktoś może mi pomóc, to byłbym wdzięczny. Jestem z Warszawy. Pozdrawiam

miernik masz to sprawdź maty czy sprawne na lusterkach

Niestety nie mam miernika. Ale dwie maty naraz spaliłyby się?

Możliwe jest wszystko niestety :/ Ale faktycznie bez miernika niczego się nie dowiesz bo nie wiemy czy masz napięcie na matach czy nie... W takim razie zostanie Ci chyba odwiedzić elektryka

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dzięki za pomoc. W takim razie poszukam elektryka. Pozdrawiam

no elektryk jak sprawdzi że maty sprawne i kable to więcej nie grzeb bo żaden elektryk tego nie postawi prawidłowo a ja w końcu doszedłem co jest grane

podejrzewam albo maty albo przerwany kabel

zakup sobie miernik za kilka zł

sprawdź maty na lusterkach jak nie sprawne wymień a jeśli sprawne to rozbierz boczek drzwi sprawdź kable czy całe jeśli całe przeczyść kostkę na module drzwiowym i na samym lusterku jak i na samym szkle piny

Podpowiedz jest taka 12 v nie znajdziesz na kablach

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

elektryk ci powie do wymiany moduł drzwiowy jak jest mało obeznany w vectrze c a szczerze jeszcze nigdy nie słyszałem żeby komuś padł tak moduł nawet ktoś miał z tym problem wymienił moduły i dalej nie działały (wymieniało aso i nawet oni nie są douczeni swoich procedur albo tak uważali na szkoleniach

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> )

Edytowano przez xpirat

Dziękuję serdecznie za podpowiedź. Ostatnio nie miałem czasu zająć się samochodem. Ale w najbliższą sobotę biorę się do roboty. Dzięki XPIRAT

Witajcie!

Przepraszam ze sie wtrące. Jak poznac czy ma się podgrzewane lusterka?

Gosc ktory mi sprzedawal Vectre mowil ze sa. ale niegdzie nie moge dostrzec zadnego znaku na tablicy itp itd... czy to gdzies jest? czy nie?

dzieki!

Jak włączysz podgrzewanie tylnej szyby to i lusterka grzeją. Tak jest u mnie. Teraz gdy jest szron z rana będziesz widział od razu czy grzeją.

a wogóle były VC bez podgrzewanych lusterek?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.