Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zdzis27

Walki rozrzadu Schrick do V6

Polecane posty

Gość zdzis27

Przegladalem ostatnio katalog produktow firmy Schrick

Firma ta ma w swojej ofercie walki rozrzadu do oplowkiego silnika V6.

Ponizej skan z katalogu z wszystkimi parametrami technicznymi tych walkow.

Pytanie ,jak to sie ma w stosunku do walkow z silnika x30xe ??

Czy bylby sens inwestowac w takie walki do x30xe ??

Moze ktos ma parametry oryginalnych walkow z 3.0 ,moglby porownac do tych i napisac jakie ewentualnie efekty moglaby przyniesc ich wymiana ??

Dla mnie wazny jest przyrost momentu obrotowego ,z tego co wiem sportowe walki przynosza poprawe jesli chodzi o KM w gornym zakresie obrotow ,jak to sie przeklada jesli chodzi o Nm ??

Schrick cieszy sie dobra renoma. Szkoda tylko, ze takie drogie... Tu wrzucalem kiedys znane mi dane:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Gość zdzis27

Widze ze ten temat byl juz poruszany na forum i w sumie nic konkretnego w nim nie napisano

Nie widzialem go wczesniej..

Najsensowniej chyba poszukac jakichs empirycznych dowodow skutecznosci

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Na niemieckich forach dobrze pisza o tych walkach, ale rzadko kto zaklada same walki. Ciezko ocenic ile same walki daja. No i cena jest za sztuke... wiec nie wiem czy warto

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Witam nie wiem jak to się ma przy silniku V6 ale uważam w mojej dłubanej ósemce właśnie wałek dał najwiekszy przyrost,auto od 3.800 ciągnie jak zwariowane aż do odcinki.Póki co jestem bardzo zadowolony z krajowego producenta firmy Świątek i z tego co się orientuje robią wałki na zamówienie pod każdy silnik

Edytowano przez Marek J

Gość zdzis27

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Moznaby ewentualnie o tym Swiatku pomyslec ,bo po tym jak MIR napisal ze cena 265 Euro to cena za sztuke (myslalem ze to cena za pare) szybko sie wyleczylem z walkow Schrick'a ,przynajmniej nowych

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

w przypaku v6 to chyba 2 pary

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

możesz jeszcze dokładnie dopytać ew. możesz sprawdzić oferte dBilas oni też mają oferte do v6 ... ostatnio widziałem komplet 4 wałków z napisamynm programem dBilas tyle że za bagatela 600 Euro więc to raczej droga imprza bynajmnie jeśli chodzi o v6

To prawda wałki to najdrozsza zabawa szczegolnie jak w przypadku v6 jest ich 4.Ja zdecydowałem sie dla tego ze do ósemki to wydatek rzędu 800pln,do xe kosztują coś koło 1.600 a do v6 pewnie w granicach 3tys się zakręci

wysylalem zapytanie do swiatka o walki do X30XE to mi odpisali zenie posiadaja do tego silnika...

do X25XE maja w cenie 1990 jesli dobrze pamietam...

sam bym chetnie jakies walki zapodal ale jak widac z dostepnoscia w dobrej cenie nie latwo...

zdzis27 aby silnik V6 lepiej zebierał sie z dołu to najlepiej lżejsze koło zamachowe

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.