Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
MiSiEk#

Dolot do filtru powietrza

Polecane posty

Witam serdecznie,

Mam mały problem z Viki niedawno wymieniałem filtr powietrza (wkład) i teraz zauważyłem spadek mocy silnika, mianowicie jak dam gazu mocno na benzynie to troche po przydusza (muli) i powyżej ok 2,5tyś obrotów już leci jak rakieta.

Przyglądałem się filtrowi i zobaczyłem niepokojącą rzecz. Mianowicie fura dolotowa przed filtrem ta którą dostaj się powietrze nie jest okrągła tylko "zgnieciona". Co najlepsze koło niej jest rura do któej prawdopodobnie powinna być podłączona a nie jest. O ile się nie myle to w zderzaku jest tunel który łapie powietrze z pod zderzaka i daje je filtrowi. Przy reflektorze jest chyba koniec tego tunelu i nie jest podłączony z filtrem.

Moglibyście mnie oścwiecić najlepiej sprawdzając jak to jest u was ??

Wcześniej był filtr za mały wsadzony jakiś lipny, i teraz jak włożyłem prawidłowy to zła mieszanka jest prawdopodobnie.

Prosiłbym o sprawdzenie jak jest z tą rurą dolotową do filtra:)

Pozdrawiam.

Gość macfm

U mnie rura z filtra wchodziła w dziurę koło światła ale czasem wypadała, więc jej trochę wyjąłem z filtra. Może przy wymianie filtra jakiś paproch liść wpadł w dolot i utkną na jakimś czujniku/czujnikach? A rurę wyprostuj.

Edytowano przez macfm

Powinna być podłączona i nie zagnieciona. Czasem gazownicy kombinują z dolotem żeby nie gasło na gazie. W błotniku to masz wejście do rezonatora - to juz nie ma takiego znaczenia.

U mnie połączenia między tym dolotem pod reflektorem a tym kawałkiem rury nie ma... bo rura się nie trzyma dolotu i lata swobodnie (nie bardzo, ale na stałe przytwierdzona nie jest)... i jeżdżę normalnie

Kolega który ma wsadzony stożek w ogóle nie ma połączenia między dolotem a filtrem i też jeździ normalnie ...

U mnie tez jest problem z dolotem do FILTRA , ta rura sparciała i sie rozleciała .

Obecnie jeżdżę bez i silnik pracuje jak V10

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Szukałem po placach tej rury ale nie mieli .

Idzie coś takiego w ogóle dorobić , dokupić .}

x20dtl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...