Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
MiSiEk#

Dolot do filtru powietrza

Polecane posty

Witam serdecznie,

Mam mały problem z Viki niedawno wymieniałem filtr powietrza (wkład) i teraz zauważyłem spadek mocy silnika, mianowicie jak dam gazu mocno na benzynie to troche po przydusza (muli) i powyżej ok 2,5tyś obrotów już leci jak rakieta.

Przyglądałem się filtrowi i zobaczyłem niepokojącą rzecz. Mianowicie fura dolotowa przed filtrem ta którą dostaj się powietrze nie jest okrągła tylko "zgnieciona". Co najlepsze koło niej jest rura do któej prawdopodobnie powinna być podłączona a nie jest. O ile się nie myle to w zderzaku jest tunel który łapie powietrze z pod zderzaka i daje je filtrowi. Przy reflektorze jest chyba koniec tego tunelu i nie jest podłączony z filtrem.

Moglibyście mnie oścwiecić najlepiej sprawdzając jak to jest u was ??

Wcześniej był filtr za mały wsadzony jakiś lipny, i teraz jak włożyłem prawidłowy to zła mieszanka jest prawdopodobnie.

Prosiłbym o sprawdzenie jak jest z tą rurą dolotową do filtra:)

Pozdrawiam.

Gość macfm

U mnie rura z filtra wchodziła w dziurę koło światła ale czasem wypadała, więc jej trochę wyjąłem z filtra. Może przy wymianie filtra jakiś paproch liść wpadł w dolot i utkną na jakimś czujniku/czujnikach? A rurę wyprostuj.

Edytowano przez macfm

Powinna być podłączona i nie zagnieciona. Czasem gazownicy kombinują z dolotem żeby nie gasło na gazie. W błotniku to masz wejście do rezonatora - to juz nie ma takiego znaczenia.

U mnie połączenia między tym dolotem pod reflektorem a tym kawałkiem rury nie ma... bo rura się nie trzyma dolotu i lata swobodnie (nie bardzo, ale na stałe przytwierdzona nie jest)... i jeżdżę normalnie

Kolega który ma wsadzony stożek w ogóle nie ma połączenia między dolotem a filtrem i też jeździ normalnie ...

U mnie tez jest problem z dolotem do FILTRA , ta rura sparciała i sie rozleciała .

Obecnie jeżdżę bez i silnik pracuje jak V10

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Szukałem po placach tej rury ale nie mieli .

Idzie coś takiego w ogóle dorobić , dokupić .}

x20dtl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.