Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
koliber

Oparcie tylnej kanapy Vectra b HB

Polecane posty

Witam nie wiem czy był taki temat moze zle szukałem ale nie znalazłem i pozwoliłem sobie napisac co jest nie tak z moją tyną kanapą

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

A więc tak jak wiadomo w VB tylne siedzisko podnosimy do gory a oparcia mozna przewrocić ze tak powiem zeby sobie lezały no i własnie u mnie jest w tym problem ze tylna kanapa eleganco podnosi się do góry natomiast większa część oparca nie chce wogole opadac ;/ dopiero dzisiaj to zauważyłem gdy wcisnołem ten czarny guzik co jest w tylnym oparciu po czym zablokował się i nie odbił a oparcie się nie złożyło ;/ i co z tym fantem zrobic ?? jak się teraz do tego zamka w oparciu dostac zeby to naprawić zeby jak i przycisk w oparciu odbijał tak i oparcie się składało ??

z góry dziękuję za wszelkie info

pozdrawiam

koliber

hejka

U nas w HBecie jest tak że jak bagaznik podnosisz to po obu stronach sa pokrętła na oparciach rzucaja sie w oczy.

i tam jest blokada więc może zerknij u siebie czy tam nie jest przekrecone na blokuj .

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

sprawdzałem to tez nie pomaga co się stało z tym zatrzaskiem od oparcia ze zablokował i nie chce puścić ;/

Najlepszym wyjsciem będzie zdjęcie tapicerki z zatrzasków plastikowych i tam powinieneś zobaczyć cały zamek ze scięgnami i całym mechanizmem

oki zerknę jutro o co kaman

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> i puki co dziękuję

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

nie zobaczysz bo z tylu masz blache tylko a zamek jest od strony gabek od kabiny

zapusc w mechanizm WD40 mozliwymi dojsciami,tylko nie przesadz bo beda plamy

niestety nic to nie dało ;/;/ i dalej nie moge tej kanapy opuścić ...

Przycisk chyba odbija jak się mocno kanape docisnie do zamka, tak?

Ciężka sprawa jak zamek się zablokował, popatrze u siebie jaki tam moze być dostęp jeszcze...

no własnie chodzi o to ze przycisk się wcisnoł i nie odbija do końca tylko jest taki malutki ruch (delikatnie jeszcze mozna wcisnąć) ale to i tak nic nie daje mozna powiedziec ze przycisk jest wcisnięty ;/ a kanapa teraz mi robi sporo szumu w srodku bo jest luzna i sobie lata niby zatrzasnięta ale jest luzna i nie mozna ani jej opuscic ani dobic do zamka ...

Pozwolę sobie wrzucić link do posta w którym dziś się wypowiedziałem jak się do tego ustrojstwa dostać.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Jeśli coś zrobiłem nie tak to proszę o wykasowanie tego posta i za swój błąd z góry przepraszam. Chciałem pomóc bo widzę, że temat nie został zamknięty.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.