Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
koliber

Oparcie tylnej kanapy Vectra b HB

Recommended Posts

Witam nie wiem czy był taki temat moze zle szukałem ale nie znalazłem i pozwoliłem sobie napisac co jest nie tak z moją tyną kanapą

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

A więc tak jak wiadomo w VB tylne siedzisko podnosimy do gory a oparcia mozna przewrocić ze tak powiem zeby sobie lezały no i własnie u mnie jest w tym problem ze tylna kanapa eleganco podnosi się do góry natomiast większa część oparca nie chce wogole opadac ;/ dopiero dzisiaj to zauważyłem gdy wcisnołem ten czarny guzik co jest w tylnym oparciu po czym zablokował się i nie odbił a oparcie się nie złożyło ;/ i co z tym fantem zrobic ?? jak się teraz do tego zamka w oparciu dostac zeby to naprawić zeby jak i przycisk w oparciu odbijał tak i oparcie się składało ??

z góry dziękuję za wszelkie info

pozdrawiam

koliber

hejka

U nas w HBecie jest tak że jak bagaznik podnosisz to po obu stronach sa pokrętła na oparciach rzucaja sie w oczy.

i tam jest blokada więc może zerknij u siebie czy tam nie jest przekrecone na blokuj .

Please login or register to see this quote.

sprawdzałem to tez nie pomaga co się stało z tym zatrzaskiem od oparcia ze zablokował i nie chce puścić ;/

Najlepszym wyjsciem będzie zdjęcie tapicerki z zatrzasków plastikowych i tam powinieneś zobaczyć cały zamek ze scięgnami i całym mechanizmem

oki zerknę jutro o co kaman

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> i puki co dziękuję

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

nie zobaczysz bo z tylu masz blache tylko a zamek jest od strony gabek od kabiny

zapusc w mechanizm WD40 mozliwymi dojsciami,tylko nie przesadz bo beda plamy

niestety nic to nie dało ;/;/ i dalej nie moge tej kanapy opuścić ...

Przycisk chyba odbija jak się mocno kanape docisnie do zamka, tak?

Ciężka sprawa jak zamek się zablokował, popatrze u siebie jaki tam moze być dostęp jeszcze...

no własnie chodzi o to ze przycisk się wcisnoł i nie odbija do końca tylko jest taki malutki ruch (delikatnie jeszcze mozna wcisnąć) ale to i tak nic nie daje mozna powiedziec ze przycisk jest wcisnięty ;/ a kanapa teraz mi robi sporo szumu w srodku bo jest luzna i sobie lata niby zatrzasnięta ale jest luzna i nie mozna ani jej opuscic ani dobic do zamka ...

Pozwolę sobie wrzucić link do posta w którym dziś się wypowiedziałem jak się do tego ustrojstwa dostać.

Please login or register to see this link.

Jeśli coś zrobiłem nie tak to proszę o wykasowanie tego posta i za swój błąd z góry przepraszam. Chciałem pomóc bo widzę, że temat nie został zamknięty.