Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest gamus v6

VB 2.5V6 problem z automatem

Recommended Posts

Guest gamus v6

VB 2.5 v6 potrzebuje fachowac do automatu słyszałem ze jest taki w siechnicy koło wrocławia ma ktos na niego namiary....

chyba ze jest jakis inny dobry którego mogł by polecić i nie drogi!

mam taki objaw ze skrzynia mi buczy jak przekroczy 2 tys obrotów i szarpie przy zmianie na wsteczny na postoju.

przeciaga czasami jak zmienia big 1 na 2 i pozniej jest wszystko dobrze , przy właczonym sporcie takie same objawy.

jest mozliwosc sprawdzenia tego na na podłaczonym kombie czy to raczej uszkodzenie mechaniczne i komp tego nie wykryje.

czekam na jakas pomoc

moje namiary

gg 10504193

gamus007@o2.pl

pozdro.....

Witaj. Miałem podobny problem. Mam Vectre B 1.6 16v w Automacie i przy zmianach biegów skrzynia strasznie szarpała. Byłem u jednego mechanika powiedział że muszę wymienić olej w skrzyni biegów. Wymieniłem ten olej i teraz muszę powiedzieć że nie czuć w ogóle zmiany biegów, wszystko chodzi płynnie. Pozdrawiam

Guest gamus v6

Please login or register to see this quote.

i tez wyła ci skrzynia po przekroczeniu 2 tys obrotów, wiesz moze jak podłacze pod kompa to bedzie wiadomo co jest? pozdro

Ja też obstawiam olej. Odnośnie przeciągania z 1 na 2 to normalne jak zimny silnik i skrzynia, to jest specjalnie tak.

Please login or register to see this quote.

u mnie było tak że na zimnym silniku wyła. gdy jechałem tak 110km/h i było przełożenie z 3 na 4 bieg to całe auto drżało tak jakbym w manualu chciał z 5 biegu ruszyć.