Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest riki17

Skrzynia biegow 2.0i 16V

Recommended Posts

Guest riki17

koledzy pomozcie , mam problem podczas jazdy moja wectra B 2.0i 16V 1998r jak puszcze gaz to slychac takie szumy w skrzyni a jak samochod ciagnie to nie slychac nic , napewno to skrzynia a skrzynie mam F18 C3.57 slaszalem ze sa z nimi problemy .... zastanawiam sie jak wyjac te skrzynie z samochodu czy jak odkrece sruby i poloski wyjme czy skrzynia da rede wyjac w dol???

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> nie wyjmowalem nigdy w takim samochodzie skrzyni biegow a patrzalem to naprawde coasno tam jest

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_39.gif" alt=":39:"> n nie wiem czy wymienic skrzynie czy lepiej go sprzedac nie mam duzo nia przejechane bo tylko 100 tys km a szkoda mi troche autka bo jest pelny wypas bez skory hmmm , jak mozecie to prosze o dobra rade a jak wyjac ja to jak mam to zrobic ok napiszcze prosze ok pozdrawiam papa

EDIT:SEMPIK

przenoszę do odpowiedniego działu

Edited by SEMPIK

100 tys. km w aucie z 1998 roku to nic innego tylko wymieniac skrzynke

ale po pierwsze sprawdz stan oleju w skrzyni, bo moze sie okazac ze wlasnie z tego powodu Ci tak szumi a pozniej bedziemy martwic sie czy wymienia i jak to zrobic

Jezeli żeczywiście taki rodzynek to rób jak Duke pisze, sprawdzaj olej a jak jest w pożądku to szukaj skrzyni. Jak bedziesz chciał sprzedac w takim stanie, jak jest teraz, to ewentualny kupujący bedzie chciał napewno "urwać" z ceny i w takim wypadku czy wogule bedzie to opłacalne.

szumy czy terkotanie ??

poczytaj to

Please login or register to see this link.

tez mam taki problem okazało się ze różnicowy do wymiany prawdopodobnie

Guest Patryk332

miałem to samo. po odkręceniu miski olejowej ze skrzyni znalazłem w niej tryb od mechanizmu różnicowego