Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Gość tukan69

Tylnia kanapa

Polecane posty

Gość tukan69

Witam! Ostatnio zauważyłem szparę na tylnim siedzeniu między kanapą a oparciami. Dzień wcześniej siedziała na tym miejscu ciężka osoba ale bez przesady(w granicach 100kg). Szpara jest widoczna kiedy ktoś siądzie. Łatwo tam włożyć rękę, coś może wpaść ogólnie wystają jakieś nieestetyczne elementy kanapy. Zauważyłem tez że siedzisko przesunęło się do przodu - widać to po tym że włożenie pasów bezpieczeństwa stało się prawie niemożliwe(dodatkowo sprawę utrudnia pokrowiec). Moje pytanie - czy siedzenie posiada jakieś dodatkowe mocowania? Jeśli tak to gdzie ich szukać? Co dalej z tym robić;/ Z góry dziękuje za pomoc !

Edytowano przez tukan69

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Siedzienie wyskoczyło z zaczepów.Dociśnij energicznie siedzenie w stronę oparcia.Też to przerabiałem po montażyście alarmu.

W załączeniu masz zdjęcia tylnej kanapy w wersji kombi (dwa zaczepy na stronę) i sedan (jeden zaczep na stronę). Jeśli kanapa przesunęła się do przodu to musiała wyskoczyć z zaczepów oznaczonych 1 na zdjęciu z kombi (jedyne widoczne dla sedana). Jeśli się tak stało to bez problemu będziesz mógł unieść kanapę do góry chwytając na brzeg kanapy i zobaczysz jak to wygląda. Możesz pokombinować, na zdjęciach widzisz gdzie są zaczepy.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Ostatnio przciagalem kabel od anteny CB z bagaznika i potrzebowalem podniesc siedzisko do gory (sedan), na poczatku meczylem sie z 10 minut a pozniej poszlo...... tylko ze teraz za cholere nie moge wcisnac tego zaczepu tak zeby zaskoczyl w tym mocowaniu.

Czy ktos ma pojecie co z tym fantem teraz zrobic? Czy moze cos sie uszkodzilo w tym elemencie plastikowym w ktory wchodzi uchwyt od siedziska?

U mnie trzeba dość solidnie nacisnąć. Ja zawsze dociskam to kolanem, całą masą ciała i zaskakuje

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

uchwyty wchodza w podwojne spinki (biały plastik na zewnatrz, czarny w srodku). czesto ta wewnetrzna czesc spinki sie wylamuje wtedy zawsze bedzie latało siedzisko. do kupienia w ASO - nie wiem za ile

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> (ja dostałem za piwo

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ).

a tak wyglądają (sorki za jakosc fot)

Edytowano przez daro

w ASO chcą za to kosmiczne pieniądze o ile pamietam ok 80 zeta za te 2 plastiki.... też mi się wyłamały i olałem to... uważam że to rozbój tyle kasy za 2 plastiki, tym bardziej, że one prawie zawsze ulegają uszkodzeniu

Edytowano przez nick96

Witam.

Tez z tym mialem problem, ale nie miałem az takiej wielkiej szpary. Widac, ze to jedna z wielu dziwnych przypadłosci w Vc.

Poszukalem w rozbitkach ale biały i czarny plastik nie był w najlepszej jakosci. Trzym sie narazie, pewno do kolejnego wyjecia kanapy i znow problem powroci!

Ps.

ASO i jego ceny??!!

Powodzenia.

witam

tez mam problem z tylnia kanapa, i chyba bede musial poszukac takicg spinek.

moze ktos z Was ma namiar na taka czesc ? Ja znalazlem w sklepepi int. w cenie 50zl za sztuke

50 zł ????? Pojedź na szrot z gdzie jest VC z welurami będziesz miał za 5 zł..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.