Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
maliniak35

dymi jak cholera

Polecane posty

pany pomocy.......niewiem co jest poradżcie koledzy...wczoraj moja viki dostała po zaworach(do odcinki na każdym biegu)(kierował ziomek)a dziś rozczarowanie,odpalam rano a tu chmura dymu niebieskiego,śmierdzi olejem....co zrobić??co padło??

Edytowano przez zubek73
przenoszę

No to sobie narobiłeś bigosu, cały czas dymi czy intensywność się stopniowo zmniejsza???

Jeżeli się nie zmniejsza to znaczy że poszły uszczelniacze lub już też pierścienie a to wiąże się praktycznie z kapitalką jeżeli auto ma jeździć jakiś czas.

przepraszam zubek 73 za nieumieszczenie w nie odpowiednim dziale.....Jarek s jak sie nagrzał do 85st to troszke mniej kopcił,ale na zimnym to masakra,czy moż mieć wpływ wczorajsza kawalerska jazda??

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

mogła dopomóc , tak jak kolega wyżej pisze jeżeli chcesz jeździć dalej autkiem przez rok,dwa itd. to pasuje powymieniac co niebądź- zreszta nawet jakbyś chciał sprzedać to przez to kopcenie będą kłopoty... napewno uszczelniacze będą do wymiany a czy pierścienie to się okaże po ściągnięciu głowicy...

Edytowano przez przemty

Na pewno miała

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">, niestety czeka Cię sciąganie głowicy.

Chyba że naleje motodoktor to nie będzie kopcił, kupujący zapewne dopiero się ucieszy po wymianie oleju.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

nie no, sam pewnie nie chciałbys takiej niespodzianki kupic wiec nie polecaj takich praktyk komuś

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Witam-odgrzewam kotleta po ponad 2 latach..Tamto kopcenie po 2 dniach ustało i był spokój do dziś.Wracając z wekendu na trasie białystok-warszawa wszystko było ok.Jechałem normalnie nie łamiąc przepisów-max-120km/h.wjechałem w miasto i na ruszaniu ze świateł zauwazyłem chmurke dymu...i na kazdych następnych przy ruszaniu i mocniejszym dodaniu gazu z tłumika wali dym na niebiesko...Postawiłem pod domem,po godz odpaliłem na wolnych nie kopci,ale jak dam powyżej 3500-4500obr to daje na niebiesko.Czy uszczelniacze albo pierścienie siadają tak raptownie po przejechaniu 120km bez szalenstw??

a czy możliwe jest ze poszedł olej na katalizator i teraz go wypala??oleju nie ubyło z motoru...i jeszcze zauważyłem ze na pb wczesniej jak gazowałem to był taki suchy metaliczny dzwięk,a teraz jak kopci i gazuje to nie ma tego dzwięku..może to być sprawka kata??

Edytowano przez maliniak35

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.