Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
maliniak35

dymi jak cholera

Recommended Posts

pany pomocy.......niewiem co jest poradżcie koledzy...wczoraj moja viki dostała po zaworach(do odcinki na każdym biegu)(kierował ziomek)a dziś rozczarowanie,odpalam rano a tu chmura dymu niebieskiego,śmierdzi olejem....co zrobić??co padło??

Edited by zubek73
przenoszę

No to sobie narobiłeś bigosu, cały czas dymi czy intensywność się stopniowo zmniejsza???

Jeżeli się nie zmniejsza to znaczy że poszły uszczelniacze lub już też pierścienie a to wiąże się praktycznie z kapitalką jeżeli auto ma jeździć jakiś czas.

przepraszam zubek 73 za nieumieszczenie w nie odpowiednim dziale.....Jarek s jak sie nagrzał do 85st to troszke mniej kopcił,ale na zimnym to masakra,czy moż mieć wpływ wczorajsza kawalerska jazda??

Please login or register to see this quote.

mogła dopomóc , tak jak kolega wyżej pisze jeżeli chcesz jeździć dalej autkiem przez rok,dwa itd. to pasuje powymieniac co niebądź- zreszta nawet jakbyś chciał sprzedać to przez to kopcenie będą kłopoty... napewno uszczelniacze będą do wymiany a czy pierścienie to się okaże po ściągnięciu głowicy...

Edited by przemty

Na pewno miała

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">, niestety czeka Cię sciąganie głowicy.

Chyba że naleje motodoktor to nie będzie kopcił, kupujący zapewne dopiero się ucieszy po wymianie oleju.

Please login or register to see this quote.

nie no, sam pewnie nie chciałbys takiej niespodzianki kupic wiec nie polecaj takich praktyk komuś

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Witam-odgrzewam kotleta po ponad 2 latach..Tamto kopcenie po 2 dniach ustało i był spokój do dziś.Wracając z wekendu na trasie białystok-warszawa wszystko było ok.Jechałem normalnie nie łamiąc przepisów-max-120km/h.wjechałem w miasto i na ruszaniu ze świateł zauwazyłem chmurke dymu...i na kazdych następnych przy ruszaniu i mocniejszym dodaniu gazu z tłumika wali dym na niebiesko...Postawiłem pod domem,po godz odpaliłem na wolnych nie kopci,ale jak dam powyżej 3500-4500obr to daje na niebiesko.Czy uszczelniacze albo pierścienie siadają tak raptownie po przejechaniu 120km bez szalenstw??

a czy możliwe jest ze poszedł olej na katalizator i teraz go wypala??oleju nie ubyło z motoru...i jeszcze zauważyłem ze na pb wczesniej jak gazowałem to był taki suchy metaliczny dzwięk,a teraz jak kopci i gazuje to nie ma tego dzwięku..może to być sprawka kata??

Edited by maliniak35