Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
jachuBN

tapicerka drzwi

Recommended Posts

witam czy ktoś z was może obszywał tapicerki drzwi ? taki mi pomysł wpadł do głowy tylko nie wiem jak to się zachowa w miejscu na łokieć. Czy musiał bym to kleić w tych miejscach ? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tych rzeczach ?

Powiem ci tak że boczków nigdy nie robiłem, ale za to w Astrze jak ją kupiłem nie było materiału na podsufitce. Kupiłem materiał, podobno specjalnie do posufitek i właśnie boczków oraz klej tapicerski Bonaterm. Jak na pierwszy raz nieźle to wygląda.

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:"> A co do twojego pytania o to miejsce na łokieć, to na pewno trzeba w tym miejscu kleić i raczej całość boczków. Ten klej jest bardzo dobry i tani. W Asterce trzyma ten materiał jak ta lala

/emoticons/default_laugh.png" alt=":lol:">.

Witam.

Przykleić musisz cały materiał. Materiał w sumie dowolny, a klej albo Butapren (wielokrotnie już sprawdzony), albo Bonaterm (tego nie próbowałem

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> )

Smarujesz klejem obie powierzchnie (zgodnie z zaleceniem producenta), odczekujesz i sklejasz.

W niedługim czasie sam się za to zabiorę w vectrze, to powiem dokładniej jak wyszło. Na pewno musisz rozwiązać problem połączenia dwu części boczka. A sam materiał musi być trochę elastyczny, by dał się naciągnąć w niektórych miejscach.

To ja może dodam zdjęcia mojej podsufitki w Astrze. Tak jak pisałem wyżej korzystałem z kleju Bonaterm (bardzo polecam). Materiał właśnie miał właściwości do rozciągania bardzo dobrze się układał.

Please login or register to see this link.

Please login or register to see this link.

Edited by adi_lud

Guest KruSzoN 75

Siemano. Ja mam podobny problem tylko ze chcialbym obszyc lub obkleic cale drzwi skórą. Szczerze niewiem jak to wyjdzie bo tapicer ze mnie jest kiepski. Ale pomyslalem ze jak kupie boczki drzwi na szrocie to sobie w domu pocwicze, hehehe.

Powracając do tematu obszycia skóry na drzwiach to moze wiecie jak odnowic plastiki na nich, wiecie o co chodzi? Myslalem o pomalowaniu ich jakims lakierem ale obawiam się ze się zluszczy i wkońcu odpadnie. Moze macie jakies pomysly?

Please login or register to see this quote.

Lakiernik ze mnie żaden, ale raczej musiałbyś najpierw położyć jakiś podkład do plastików żeby to się trzymało

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

Wtedy nie powinno się łuszczyć i odpadać.