Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
jachuBN

tapicerka drzwi

Polecane posty

witam czy ktoś z was może obszywał tapicerki drzwi ? taki mi pomysł wpadł do głowy tylko nie wiem jak to się zachowa w miejscu na łokieć. Czy musiał bym to kleić w tych miejscach ? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tych rzeczach ?

Powiem ci tak że boczków nigdy nie robiłem, ale za to w Astrze jak ją kupiłem nie było materiału na podsufitce. Kupiłem materiał, podobno specjalnie do posufitek i właśnie boczków oraz klej tapicerski Bonaterm. Jak na pierwszy raz nieźle to wygląda.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:"> A co do twojego pytania o to miejsce na łokieć, to na pewno trzeba w tym miejscu kleić i raczej całość boczków. Ten klej jest bardzo dobry i tani. W Asterce trzyma ten materiał jak ta lala

/emoticons/default_laugh.png" alt=":lol:">.

Witam.

Przykleić musisz cały materiał. Materiał w sumie dowolny, a klej albo Butapren (wielokrotnie już sprawdzony), albo Bonaterm (tego nie próbowałem

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> )

Smarujesz klejem obie powierzchnie (zgodnie z zaleceniem producenta), odczekujesz i sklejasz.

W niedługim czasie sam się za to zabiorę w vectrze, to powiem dokładniej jak wyszło. Na pewno musisz rozwiązać problem połączenia dwu części boczka. A sam materiał musi być trochę elastyczny, by dał się naciągnąć w niektórych miejscach.

To ja może dodam zdjęcia mojej podsufitki w Astrze. Tak jak pisałem wyżej korzystałem z kleju Bonaterm (bardzo polecam). Materiał właśnie miał właściwości do rozciągania bardzo dobrze się układał.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Edytowano przez adi_lud

Gość KruSzoN 75

Siemano. Ja mam podobny problem tylko ze chcialbym obszyc lub obkleic cale drzwi skórą. Szczerze niewiem jak to wyjdzie bo tapicer ze mnie jest kiepski. Ale pomyslalem ze jak kupie boczki drzwi na szrocie to sobie w domu pocwicze, hehehe.

Powracając do tematu obszycia skóry na drzwiach to moze wiecie jak odnowic plastiki na nich, wiecie o co chodzi? Myslalem o pomalowaniu ich jakims lakierem ale obawiam się ze się zluszczy i wkońcu odpadnie. Moze macie jakies pomysly?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Lakiernik ze mnie żaden, ale raczej musiałbyś najpierw położyć jakiś podkład do plastików żeby to się trzymało

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

Wtedy nie powinno się łuszczyć i odpadać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.