Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Laik-82

uszczelka pod głowicą

Polecane posty

Gość Laik-82

Witam-ostatnio poszła mi uszczelka pod głowicą.Chce się dowiedzieć jakie są koszty naprawy z jakimi się spotkaliście.W moim przypadku mechanik wycenił na 700-800 zł,przy założeniu że nie trzeba będzie robić pierścieni...Czy to jest uczciwa cena? Jaka ewentualnie może byc cena z robocizną pierścieni?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Myśle że to dobre pieniądze o ile mechanik jest z prawdziwego zdażenia. Ja zapłaciłem 700zł rok temu i to byla jedna z niższych cen jakie spotkałem

Cena do przełknięcia, ale jakie części (uszczelki) będzie Ci tam wkładał, z planowaniem głowicy, z docieraniem zaworów, z wymianą uszczelniaczy???

Dokładnie nie jest to wygórowana cena ale jeszcze warto by było się dowiedzieć co będzie dokładnie w niej robił, czy tylko pobierznie podejdzie do tematu czy dokładnie sprawdzi głowicę zrobi szliw na gniazdach, wymieni uszczelniacze itd itp. Taka rada przy okazji zrób jednak pierścienie jak już zdejmujesz głowicę (na pewno wyjdzie taniej niż powiedzmy byś miał to za rok robić), bo jak się zrobi samą górę to po pewnym czasie zaczyna puszczać od spodu czyli na pierścieniach, jest nierównomierna wytrzymałość na ciśnienie. Koszty nie powinny zbyt dużo wzrosnąć cena kompletu pierścieni ok 100 pln plus uszczelki i ewentualny szlif tłoków cylindrów.

Gość Laik-82

Cena jaką mi podali dotyczy planowania głowicy,uszczelniaczy.Jeśli chodzi o części to chińszczyzne zawsze odradzają.Dzięki za odpowiedzi-nie sądziłem że z głowicą jest aż tak kosztowna zabawa...

Witam. Jestem w temacie bo właśnie wymieniałem uszczelkę. U mnie sprawa wyglądała tak: Cena uszczelki pod głowicą + uszczelki pod kolektorem wydechowym + planowanie płaszczyzny głowicy + regulacja luzów zaworów + cena i wymiana uszczelniaczy zaworowych czyli cena za części i robocizna 571 zł. Najlepszy fachowiec od głowic i silników w Przeworsku k. Rzeszowa. Pozdrawiam!

Jest jeszcze jedna sprawa... Ceny potrafią być bardzo rózne zaleznie od regionu, wiec tak na dobrą sprawe bez sensu jest porównywanie w ten sposób

samo bialkowanie glowicy z czyszczeniem wymiana uszczelniaczy zaworowych to jakies 230 zeta w Wawie

a gdzie demontaz montaz uszczelki

nie tylko ta pod glowice ale i pod klawiature

plyn i cala reszta ??

Edytowano przez gawlak

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.