Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Laik-82

uszczelka pod głowicą

Recommended Posts

Guest Laik-82

Witam-ostatnio poszła mi uszczelka pod głowicą.Chce się dowiedzieć jakie są koszty naprawy z jakimi się spotkaliście.W moim przypadku mechanik wycenił na 700-800 zł,przy założeniu że nie trzeba będzie robić pierścieni...Czy to jest uczciwa cena? Jaka ewentualnie może byc cena z robocizną pierścieni?

Please login or register to see this quote.

Myśle że to dobre pieniądze o ile mechanik jest z prawdziwego zdażenia. Ja zapłaciłem 700zł rok temu i to byla jedna z niższych cen jakie spotkałem

Cena do przełknięcia, ale jakie części (uszczelki) będzie Ci tam wkładał, z planowaniem głowicy, z docieraniem zaworów, z wymianą uszczelniaczy???

Dokładnie nie jest to wygórowana cena ale jeszcze warto by było się dowiedzieć co będzie dokładnie w niej robił, czy tylko pobierznie podejdzie do tematu czy dokładnie sprawdzi głowicę zrobi szliw na gniazdach, wymieni uszczelniacze itd itp. Taka rada przy okazji zrób jednak pierścienie jak już zdejmujesz głowicę (na pewno wyjdzie taniej niż powiedzmy byś miał to za rok robić), bo jak się zrobi samą górę to po pewnym czasie zaczyna puszczać od spodu czyli na pierścieniach, jest nierównomierna wytrzymałość na ciśnienie. Koszty nie powinny zbyt dużo wzrosnąć cena kompletu pierścieni ok 100 pln plus uszczelki i ewentualny szlif tłoków cylindrów.

Guest Laik-82

Cena jaką mi podali dotyczy planowania głowicy,uszczelniaczy.Jeśli chodzi o części to chińszczyzne zawsze odradzają.Dzięki za odpowiedzi-nie sądziłem że z głowicą jest aż tak kosztowna zabawa...

Witam. Jestem w temacie bo właśnie wymieniałem uszczelkę. U mnie sprawa wyglądała tak: Cena uszczelki pod głowicą + uszczelki pod kolektorem wydechowym + planowanie płaszczyzny głowicy + regulacja luzów zaworów + cena i wymiana uszczelniaczy zaworowych czyli cena za części i robocizna 571 zł. Najlepszy fachowiec od głowic i silników w Przeworsku k. Rzeszowa. Pozdrawiam!

Jest jeszcze jedna sprawa... Ceny potrafią być bardzo rózne zaleznie od regionu, wiec tak na dobrą sprawe bez sensu jest porównywanie w ten sposób

samo bialkowanie glowicy z czyszczeniem wymiana uszczelniaczy zaworowych to jakies 230 zeta w Wawie

a gdzie demontaz montaz uszczelki

nie tylko ta pod glowice ale i pod klawiature

plyn i cala reszta ??

Edited by gawlak