Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest darecki666

efekt jajowatych kół przy hamowaniu

Recommended Posts

Guest darecki666

witam podczas hamowania na skrzyżowaniu tak jakby poszarpywało jakby tarcze były krzywe a sa nowe i końcówki drążków też nawet łączniki stabilizatora i gumy na nim też nowe na razie sa troszkę zużyte zimówki na stalowych felgach ale na letnich i alumkach to samo co jest nie czaje pomóżcie

Sprawdz może amortyzatory . Jeśli są niesprawne to może być taki objaw . Tylko że przy gwałtownym ruszaniu odczuwał byś podobne szarpanie

nowe tarcze nie znaczy, że są proste

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

można przecież to sprawdzić "domowym sposobem"

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Na pewno wszystkie tarcze masz nowe? bo równie dobrze mogą być krzywe z przodu jak i z tyłu a efekt odczuwasz taki sam i w środku auta nie odróżnisz.

Guest darecki666

sprawdzę te tarcze z tyłu ale teraz mam inny problem. dłuższy czas borykałem sie z falowaniem obrotów a czasem nawet silnik potrafił zgasnąć przeczyściłem krokowca no i!!!! jeszcze gorzej po zmontowaniu silnik zaczą wariowac trzęsie nim jak galaretą co jest czy on juz sie nie nadaje??? PS. czyściłem benzyna ekstrakcyjną i WD40