Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

danik

Vectra nie chce odpalić

Recommended Posts

hej

dziś jak by nigdy nic Vectra nie odpaliła rano, kręci, kręci, ale nie odpala, akumulator jest w porządku, bo wszystko działa

czy może być to związane z cewką zapłonową lub ze świecami, lub z pompą?

odczytałem także błędy i wyszły dwa: 0100 i 1690, ale nie wiem czy one mogą mieć związek z tym co teraz się dzieje

czy może mi ktoś coś podpowiedzieć?

Please login or register to see this quote.

masz gaz ??

P1690 w zależności od układu sterującego (tutaj dla Simtec'a) - za niskie/ za wysokie napięcie lampki kontrolnej (obieg prądowy lampki kontrolnej wyświetlenia usterki) - zwarcie do masy lub przerwa w obwodzie prądowym modułów sterujących zacisk 52.

Zazwyczaj oznacza to usterkę modułu sterującego silnika (K69 Moduł Sterujący - Simtec)

wpisz w szukajke te dwa bledy i powinno ci pokazac co one oznaczaja

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

tak, mam gaz

a błędów szukałem, mniej więcej wiem co oznaczają, ale chodzi mi o to, czy mogą one mieć związek z moim problemem opisanym na początku? bo to mnie nurtuje, nie wiem, czy te błędy miałem już wcześniej zanim pojawił się mój problem, czy pojawiły się razem z nim

Możliwe, że wysiadła ci pompa paliwa, przez co nie podaje paliwa do wtrysków.

robiłem małą próbę wlewając PB "prosto" do silnika i dalej nic, nawet się nie dławił, nie mówiąc już o odpaleniu, także to chyba nie jest wina pompy

iskra także jest, muszę znaleźć kogoś kto mi podłączy kompa i tam może coś pokaże

kolejny pomysł, czy możliwe, że rozkodował się immobilizer? i jak to można sprawdzić? czy komp to pokaże?

Jesli padlby immo to po wlaczeniu zaplonu check powinien migac. Jest tak u ciebie??

nie miga, także już sam nie wiem

jutro będzie podpięty komputer, mam nadzieję, że pokaże co jest nie tak i problemy się skończą

I co u Ciebie wyszło???

bo mam podobne objawy w mojej VB.