Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość majkel_g

Uszkodzony komputer sterowania silnikiem

Polecane posty

Gość majkel_g

Witam serdecznie. Mam problem z moją Vectrą. Samochód gaśnie i nie chce zapalić, czasami zapali i chodzi, ale później zgaśnie i znowu problem. Udałem się do mechanika i jak się okazało uszkodzony jest komputer sterowania silnikiem. Coś nie łączy w środku bo jak porusza się wtykami to uda się zapalić auto, ale gdy znowu się je ruszy gaśnie ponownie. Diagnoza mechanika to uszkodzenie mechaniczne komputera, a jedyny sposób naprawy to wymiana go. Poszukałem na allegro, ale ceny tego osporzętu mnie zabiły:( I tu moje pytanie, czy istnieje możliwość naprawy takiego komputera? Może miał już ktoś taki problem?

Samochód to Vectra B 1.8 '99

Model komputera to SIEMENS 90215080321706

Pozdrawiam

Zawieźgo do jakiegoś elektronika niech poprawi luty na ścieżkach i powinno być ok.

Jarek zastanawiałeś się nad tym co napisałeś

majkel taka jest bolączka tych sterowników - tylko wymiana ratuje twoją Vectrę

No dobra może nie do końca

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> mało który jest rozbrajalny jak teraz sobie patrze na allegro

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">. Ale jeżeli by się do niego dostać i faktycznie byłby odłupany tylko pin to wystarczyło poprawić luty. Po co kupować nowy, chyba że już padł przez jakieś przepięcia.

Gość baca_cwaniak

sterownik jest w 100% do naprawy

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ,jeżeli kolega zainteresowany to pisz na pw a dam Ci namiary na firmę która się tym zajmuje

za naprawę krzyczą więcej niż sprawna używka

a potrafi pochodzić pół roku i kaput

a pisze tak nie bez powodu - nawet gościu który w ASO pracował brał ode mnie i mówił że bezsensowne jest naprawianie tego

Zdarzylo mi sie kupic sterownik w komplecie z pestkami i immo za mniej niz 200zl, wiec cena chyba nie jest taka kosmiczna? A wymiana to 15 minut bez zadnych kosmicznych narzedzi. Ciekaw jestem ile moze wyjsc naprawa.

MIR ale chyba nie do X18XE1

ja żeniłem po 500

jeden mi mówił że 800 za naprawę dał i pół roku pochodził

Edytowano przez Grzechu72

Gość baca_cwaniak

naprawa nie taka droga z tego co sie orientowałem u siebie w firmie(jeep,dodge,chrysler) co jakiś czas oddajemy różne sterowniki do naprawy i nigdy jeszcze nie mieliśmy reklamacji ze strony klienta - gwarancja to na pewno 12 miesięcy - jako że współpracujemy z taką firma cenny dla nas są dużo niższe niż dla zwykłego klienta

Gość majkel_g

Naprawa 430zł + wysłanie go do Gdańska:( i rok gwarancji, używka na allegro po 600zł :| Ceny dość duże i jeśli chodzi o naprawę to strasznie drogo, bo pewnie chodzi o zwykłe poprawienie styków, ale podobno sterownik jest nierozbieralny;/ Sam nie wiem co robić, może na giełdzie w Poznaniu uda mi się kupić.

Jak masz dać za używkę 600 pln to lepiej napraw swój przynajmniej na rok będziesz miał gwarancję a tak jak kupisz na allegro czy giełdzie po tygodniu może znowu polecieć.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

i o to też chodzi

jest jedna X18XE1 w dziale sprzedam niedawno wystawiona - zapytaj może jeszcze ma

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.