Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Danii_16V

cdr 2005 + wzmacniacz?

Polecane posty

Witam...

Otoz mam wzmacniacz i skrzynie bassowa z poprzedniej vectry i chcialbym podlaczyc do aktualnej vc.

Mam radio cdr 2005 i moje pytanie czy jest mozliwosc podlaczenia pod te radio wzmacniacza... jesli nie to jakie jest inne wyjscie?

pozdrawiam

1. wyjścia RCA radio nie ma

2. można wyprowadzić z radia takie wyjście, jeśli sie znasz na elektronice to dasz radę....niestety jakość dźwięku będzie kiepska, bo radio samo w sobie jest kiepskie

3. najlepiej wywalić szumofona cdr2005 i kupić normalne np. alpina, jvc, kena, pioneer, sony...co kto lubi

ps. podaj jeszcze jaki masz wzmak i suba, bo może się okazać, że nie warto zmieniać radia, tylko wystarczy wyprowadzić z radia sygnał

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Mam zestaw blaupunkta: gta 270 + gtb 1200 mystic + kondensator

Nie zadawala mnie slaby sygnal

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_unsure.png" alt=":unsure:">

Znow nie chce zmieniac radia bo te ladnie wyglada, chyba ze na takie samo opla tylko te z nowszej vectry, ale czy tamto ma wyjscie?

Troszke odkopuje ale musze zaznaczyc sowja kwestie ;P

Mam to samo radyjko i zrobilem owe wyjscie na wzmacniacz. Mam wzmacniacz JBL 600.1 i do tego lanzar max12. Gra to tak samo jak pod radiem JVC (750zł).

Jak dlamnie jakość dźwieku nie ulega jakiemus pogorszeniu zwłaszcza ze wyjscie to mam tylko pod suba. Ty zapewne równiez chcesz wykorzystac wzmacniacz tylko pod subufer. Jak dlamnie szkoda kupować inne radia ktore nie pasują do wnętrza tak jak oryginał.

lolpik błagam powiedz jak to zrobiles bo porąbie to radio siekierą jak mi sie nie uda....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.