Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
UCash

Nieważne

Polecane posty

TEN TEMAT PO CZASIE WYDAWAŁ MI SIĘ DURNY I NIE CHCE BY KOLEJNE POKOLENIE GO CZYTAŁO

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez UCash

Wszystko da sie zrobić. Jeśli masz garaż i łeb na karku to zrobisz wszystko sam. elektryczne szyby, navi(bez polskich map z tego co wiem) fotele skóra, podgrzewanie, tempomat zrobisz. z climatronikiem jest problem. musisz wymieniać całą nagrzewnice a zeby to zrobic o ile dobrze sie orientuje trzeba wytargać całą deske rozdzielczą.

a moc... no tu bedziesz miał problem bo wiele z tego silnika nie da sie wyciagnąć przyzwoitymi pieniedzmi. Jeśli myślisz z tym wszystkim jeździc do jakichś specjalistów to odpuść odrazu. nie bedzie Ci sie to opłacało

Edytowano przez zubek73
nie cytuj całych postów - usuwam / zubek

Bialej skory to chyba nie bylo, kremowa tak.

Klimatronik da sie zrobic bo jeden kolega z klubu zrobil ale z tym jest wiecej niz duzo zabawy.

Navi- nie wiem

Zmieniarka jak najbardziej tak.

El. lusterka- tak.

Szyby tył, napewno nie masz wiazki wiec trzeba bylo by przeprowadzic, troche zabawy ale da sie zrobic.

Poduchy w fotelach- raczej duzo zabawy z elektryka.

Lampka sciemnajaca- tak.

Glosniki- tak.

Z ta moca to raczej nic nie zrobisz.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

-

Edytowano przez UCash

Ale ty masz nie zostawiac tam auta tylko umiec sobie przy nim sam zrobic:) Roboty jest duzo i zeby to wszystko porobic wlasciwie bedziesz zmusiał pol auta wybebeszyć. głównie wiązki. pomysl tez o kosztach. klimatyzacja manualna bedzie cie kosztować gdzies 1000zł wiele godzin czytania, szukania i jeszcze wiecej roboty.

Jasna skóra. z angilików zawyczaj trzeba przerobić podnoszenie siedziska bo jest po po stronie pasazera. zeby miała sens musisz dorwać też jasny dół deski rozdzielczej, podłoge, tunel środkowy

Elektryczne lusterka, szyby tył to pierdółki w porównaniu z tym wcześniej.

Pomyśl nad samym komputerem nie kolorowym (MID) wyświetla info o spalaniu, przebytej drodze itp.

Edytowano przez zubek73
j.w

Szczerze to ja bym odpuscil tego golasa, bo niestety jak chcialbys wszystko zrobic musisz sie

liczyc z duzym kosztem,a pozniej pomyslisz ze mogles sie nie bawic sie w to i kupic samochod

z takim wyposazeniem. Musisz wybierac miedzy pewnym przebiegiem i golasem a lepszym wyposazeniem

i mniej pewnym przebiegiem i stanem. Takie jest moje zdanie.

-

Edytowano przez UCash

Ja polecam 1.8 poliftowe. Znam kilka sztuk, zero problemów, bardzo ladnie pracują mimo niekiedy dość dużych przebiegów

Co do klimy w 1.6 16V to nie jest to najlepszy pomysł bo przy włączonej klimie brakuje mocy, szczególnie do wyprzedzania.

A reszta kosztów to nie wiem czy jest sens ładować kasę, w połowie pewnie Ci się odechce bo kasa będzie szła jak woda.

Gdyby to jeszcze było 2.5 V6 to można by sie zastanawiać nad zwiększeniem mocy ,chociaż tam jej nie brakuje, ale 1.6 to nie jest motor do modyfikacji mocy. Wiem bo sam jeżdżę Viki z takim silnikiem. Tyle ,że ma dobrą opinie co do wytrzymałości.

Ale to moje spostrzeżenie, zrobisz co uznasz za stosowne. :25:

Edytowano przez zubek73
j.w

Moim zdaniem ta gra nie będzie warta świeczki.

Roboty masakrycznie dużo, jak już zostało napisane.

Lepiej dołożyć to co wydasz na to doposażenie i kupić od razu lepiej wyposażony egzemplarz.

Oszczędzisz na czasie i nerwach

Gość OVB

albo temat o doposazeniu

albo szukam vectry

wszysatko co chcesz - da sie zrboic

daj na stol 12-15.000pln i jutro stratuje robota

kupowanie golasa i doposazanie

to jak lizanie lizakaa przez szybe

wypij 3 glebsze

przeczytaj to co napisales w 1 poscie

i kup dwulitrowe w benzynie dobrze wyposazona i sie baw

a tego golasa kopnij w dupe

jesli natomiast szukasz auta, to klubowicze sprzedaja swoje rodzynki, poszukaj, kup

warto dolozyc 2-3kola wiecej za pewne auto

naprawde

a potem ze spokojnym lbem mozesz modzic

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

-

Edytowano przez UCash

A ja zupełnie Cię nie rozumiem...wacko.gif

Ale Twoje autko i powodzenia we wszelkich modach, oby udało Ci się zrobić to co zaplanowałeś

-

Edytowano przez UCash

Jeśli ten post był do mnie to zaznaczam że nie potępiam czy coś w tym rodzaju. Twój samochód i bezawaryjności życzę. A drobnostki jak podświetlenie itp, prawie każdy tu sobie po swojemu zmienia. Oby tylko nie zawodziła Cięwink.gif

Edytowano przez GAJEŚ

-

Edytowano przez UCash

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Zgadzam się z kolegą. Bez sensu kupować byle jakie autko i doposażać. Do tego 1.6 i teraz szukanie mocy. Nie tędy droga. Za 11-13 tys masz bardzo dobrze wyposażone 2.5 przedliftowe w super stanie. Dałeś 6 tys. +klima 1 tys + fotele 1500 + elektryka + moc silnika i wcale nie ma różnicy.

Moc, lusterka, podświetlenie i szyby zrobisz sam bez problemu. Z tą klimą będziesz miął sajgon, ale może uda się

-

Edytowano przez UCash

Ale tak na marginesie, cosik mi się wydaje, że dosyć szybko będziesz się za nową furką się rozglądał.

Już na początku chcesz podnieść moc. Z 1.6 nie wyciągniesz za dużo i za pół roku będzie Ci jej znowu brakować. wink.gif

Obstaję że za rok przeczytamy temat- "Zamienię zadbane 1.6 na 2.0 lub 2.5" wink.giflaugh.gif

-

Edytowano przez UCash

Panowie ciężko jest teraz kupić samochód żeby miał "uczciwy" przelot {tym bardziej diesla). Ja grzebałem, szukałem i chociaż się broniłem jak mogłem odkupiłem w końcu od ojca VB po lifcie X18XE1 w kombi. Samochód jest z 1999r ale jest z polskiego salonu i ma przelatane na tę chwilę 110000km. Najbardziej mi się sedan podoba (mam do odkupienia diesla z 2000r po regeneracji pompy od kumpla) ale mam małe dziecko i kombi jest jednak zaj...ście pakowny. Jedyne co mnie boli to, że nie ma klimatyzacji, a tak ogólnie auto fajne i bardzo je polubiłem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.