Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hans21

tuleje pływajace

Polecane posty

Gość hans21

Witam.

Bylem dzis u mechanika z moja Viki przy tylnim prawym kole mam do wymiany tuleje pływajace gosć powiedział mi za 2 tuleje po 80zł czyli 160+100zł wymiana...:(może ktos wymieniał i podpowiedział by mi czy to dora oferta czy raczej szukać kogoś inego???

Bede wdzieczny za wszelkei podpowiedzi..

słuchaj pisz do odorka jest PO Warmi i mazur ma znizki w hurtowniach z częściami zresztą jest temat zniżki w IC pomoże ci na pewno jest mechanikiem powie ci co i jak i w razie co sam sobie kupisz na jego zniżki części wtedy tylko robociznę zapłacisz.

a jak ci powie ci powie co i jak to sam wymienisz heheh

Ja po tym co sie nasłucham jak co się robi i napoatrze to już połowę sama w aucie zrobiła

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

kup sobie sam tuleje lemforder u stachowiaka za 50 zł za sztuke a bedziesz mial pewnosc ze tuleja porządna jest a i troche taniej bedzie.

80 za tuleję to drogo. Ciekawe jakiej firmy. Zrób jak wika pisała, szukaj ze zniżkami. Ale tyle co Ci powiedział to drogo. Można kupić za 40-50 i nie najgorsze. Ja też się na dniach biorę za wymianę-po 3 na stronę. Czyli razem 6 tuleji

ale tulei plywajcych jest 2 na strone

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

odezwij się do mnie na gg: 6895446. poradzę jak zrobić by taniej kupić bo tak jak wika29 pisała mam sporę zniżki i pomagam klubowiczom z VKP w zakupie po moich zniżkach w IC. Co do tulei to kupiłbym na Twoim miejscu firmę TRW lub Febi.

A tuleje jak masz trochę pojęcia o odkręcaniu śrub to sam wymienisz bez ściągacza

TRW tuleja to koszt ok 45-48zł i są bardzo dobre,niczym jakością nie odbiegają od Lamfordera

Edytowano przez odorek

odnośnik do tematu odorka o zniżkach wielu skorzystało

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

pisz na pewno pomoże

No tak, pływających są dwie, fakt, źle się wyraziłem. Wymieniam jeszcze pozostałe

heehhe, dokladnie ale moze kolega mysli o tych gumowometalowych ale są jeszcze 4 małe trzymające to przy podwoziu:)

Nie kupujcie jakiś tylko Lemfordera. Jakieś to są na na chwile, a na tych trochę się pojeździ. Za 50 zł raczej się już ich nie dostanie, jak pytałem Stachowiaka to mówił, że wiele części mocno podrożało, w tym te tuleje. W IC nawet ze zniżkami są droższe.

Gość hans21

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Napewno sie odezwie:)

Dzieki wszystkim za rady..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.