Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest hans21

tuleje pływajace

Recommended Posts

Guest hans21

Witam.

Bylem dzis u mechanika z moja Viki przy tylnim prawym kole mam do wymiany tuleje pływajace gosć powiedział mi za 2 tuleje po 80zł czyli 160+100zł wymiana...:(może ktos wymieniał i podpowiedział by mi czy to dora oferta czy raczej szukać kogoś inego???

Bede wdzieczny za wszelkei podpowiedzi..

słuchaj pisz do odorka jest PO Warmi i mazur ma znizki w hurtowniach z częściami zresztą jest temat zniżki w IC pomoże ci na pewno jest mechanikiem powie ci co i jak i w razie co sam sobie kupisz na jego zniżki części wtedy tylko robociznę zapłacisz.

a jak ci powie ci powie co i jak to sam wymienisz heheh

Ja po tym co sie nasłucham jak co się robi i napoatrze to już połowę sama w aucie zrobiła

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

kup sobie sam tuleje lemforder u stachowiaka za 50 zł za sztuke a bedziesz mial pewnosc ze tuleja porządna jest a i troche taniej bedzie.

80 za tuleję to drogo. Ciekawe jakiej firmy. Zrób jak wika pisała, szukaj ze zniżkami. Ale tyle co Ci powiedział to drogo. Można kupić za 40-50 i nie najgorsze. Ja też się na dniach biorę za wymianę-po 3 na stronę. Czyli razem 6 tuleji

ale tulei plywajcych jest 2 na strone

Please login or register to see this quote.

odezwij się do mnie na gg: 6895446. poradzę jak zrobić by taniej kupić bo tak jak wika29 pisała mam sporę zniżki i pomagam klubowiczom z VKP w zakupie po moich zniżkach w IC. Co do tulei to kupiłbym na Twoim miejscu firmę TRW lub Febi.

A tuleje jak masz trochę pojęcia o odkręcaniu śrub to sam wymienisz bez ściągacza

TRW tuleja to koszt ok 45-48zł i są bardzo dobre,niczym jakością nie odbiegają od Lamfordera

Edited by odorek

odnośnik do tematu odorka o zniżkach wielu skorzystało

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

pisz na pewno pomoże

No tak, pływających są dwie, fakt, źle się wyraziłem. Wymieniam jeszcze pozostałe

heehhe, dokladnie ale moze kolega mysli o tych gumowometalowych ale są jeszcze 4 małe trzymające to przy podwoziu:)

Nie kupujcie jakiś tylko Lemfordera. Jakieś to są na na chwile, a na tych trochę się pojeździ. Za 50 zł raczej się już ich nie dostanie, jak pytałem Stachowiaka to mówił, że wiele części mocno podrożało, w tym te tuleje. W IC nawet ze zniżkami są droższe.

Guest hans21

Please login or register to see this quote.

Napewno sie odezwie:)

Dzieki wszystkim za rady..