Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Recommended Posts

Mam tak samo...cisz, zero odzewu/zwrotu itp. A pismo odebrane bo wysyłałem za potwierdzeniem odbioru.

Urząd powinien w ciągu miesiąca odpisać tak czy siak. Jakaś skargę na te ścierwa by trzeba gdzieś zapodać.

No ja też za potwierdzeniem odbioru wysyłałem. Jutro będę tam dzwonił się dowiedzieć czy dostanę jakąś odpowiedź. Akurat się tak składa że żona pracuje w kancelarii adwokackiej i dowiedziała się że mam ich postraszyć wnioskiem o uchylanie się od odpowiedzi. Zobaczymy co wyjdzie jak się coś dowiem napiszę.

Daj znać co i jak.

Koledzy sprawa wygląda tak że dodzwonić się tam to graniczy z cudem ale wkońcu się udało. Otrzymałem informację że moje pismo znajduje się u ich prawniczki i dowiedziałem się że mam czekać na odpowiedź zapewnili mnie że będzie to jak najszybciej także czekam na rozwój wydarzeń. Jak tylko otrzymam odpowiedź napiszę Wam jak dalej sprawa wygląda.

a nie jest tak ze nie odpowiedzinie w wyjakims czasie skutkuje zaakceptowanie żądań??

500 zł opłaty recyklingowej ma zostać zamienione na 400 zł opłaty depozytowej

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Czyli nic się nie zmieniło. Dalej POparańcy kradną...

U mnie "postępy"...po prawie czterech miesiącach otrzymałem o nich pismo...zdjęcia poniżej - ja tam tych urzędowych pism nigdy nie rozumiałem, ale generalnie piszą do mnie "wypchaj się pan".

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Tylko jak to się ma do kolegi z postu #34

Please login or register to see this link.

?

2qw0ftc.jpg

28rksc2.jpg

23tmwc2.jpg

Chętnie przeczytam ich wypociny jutro

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Panowie otrzymałem identyczne pismo jak kolega db1948 z tymże prawnik wystosował do nich kolejne pismo aby w myśl ustawy o dostępie do informacji publicznej odpowiedzieli mi, ile mieli spraw sądowych z tego tytułu jak i ile opłat musieli zwrócić. Odpowiedzieli że od roku 2012 nie zwracali żadnej kwoty w wysokości 500 z,ł natomiast ich odpowiedź była trochę wymijająca i czekam na kolejne pismo jakie prawnik wystosuje do nich. Papier niech leży tym bardziej że od wczoraj zmieniają się przepisy i nie będą pobierać tej opłaty bo jest to niezgodne z prawem unijnym. Z tego co się doczytałem ma to niby obowiązywać dla pojazdów sprowadzonych po 1 stycznia 2016 ale nie wiadomo, może coś się zmieni tak jak z kartą pojazdu i zaczną zwracać pieniądze. Ja póki co atakuję ich pismami.

Jak ktoś będzie rejestrował w najbliższych dniach auto nie niech da znać jak wygląda sprawa z recyklingiem. Mój urząd nic nie wie, czekają na jakieś rozporządzenie...