Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

dziekuje bardzo za maila

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Napisałem maila do posła i potwierdził, że data zniesienia opłaty została przesunięta z 1 lipca 2015 na 1 stycznia 2017.

Edytowano przez mruz

Offtop: ciekawe na kogo będziecie głosować... Czas pogonić te świnie od koryta, niedługo tak się napasą że pękną. Z naszej winy wieprzom stanie się krzywda.

O ile dobrze wiem jest to instytucja państwowa, a nie prywatna firma....

Po prostu chciałbym wiedzieć, czy ktoś trafił na jakiś konkretny artykuł/opinię prawnika/wypowiedź urzędnika/ustawę, cokolwiek, która upoważnia do starania się o zwrot.

Tak. A jak przyjdą inni to będzie raj

Wrzućcie te pisemko na forum bo mi też się przyda

Tutaj macie to pismo (przynajmniej tak Mi się wydaje) ->

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

O to już jakiś konkret. Dzięki!

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dzieki trzeba wyslac

Wyslane z fona

Dwa pytania:

Od jakiego okresu (rok/miesiąc) można starać się o zwrot?

Drugi temat to moja głupota...mam wpłaty ale w dwóch przypadkach na drukach widnieją dane handlarzy, ja to opłacałem. Czy można wysłać pismo z ich danymi ale numer konta podać swój? Jak uważacie?

I co? Podpiszesz się za handlarza? Na takie rzeczy są paragrafy

W tej kwestii rozchodzi się o to że składając takie pismo zaczynają ci lecieć odsetki ustawowe. Czyli zakładasz lokatę 500 pln na wysoki procent jakiego nigdzie nie dostaniesz.

Za handlarza nie...Na razie pytam jak z tym wybrnąć. Może spróbuje się z nimi skontaktować(?) Zobaczy się.

Edytowano przez db1948

powodzenia życzę efekt będzie taki że nic nie zyskasz a handlarz tylko się wzbogaci bo sam się zwróci o zwrot każdej opłaty która była przez "niego" wykonana

Tylko, że ów handlarz nie ma oryginału wpłaty...Ja go posiadam. Ksera też nie ma.

Akurat potwierdzenie wpłaty to najmniejszy problem. Można złożyć pismo aby urząd sam sprawdził ile było dokonanych wpłat w takim i takim okresie od danej osoby i zażądać zwrotu tej kwoty.

wazne kto wplacal i jest na papierku a nie kto ma kwitek

to nie toto lotek

U mnie w WK te dowody wpłaty zabierają, a przez ostatnie lata tych pare aut było ;/

oryginały zabierają ? Przecież wpłaty dokonujesz na kwitku samokopiującym, i jeden jest dla Ciebie z pieczątką potwierdzającą wydziału komunikacji o dokonanej wpłacie - przynajmniej tak u mnie jest.

W wydziale komunikacji jest xero dołączane do akt, choć niektórzy oddają im oryginał.

Więc trzeba mieć kwit potwierdzający że dokonałem wpłaty czy nie? Bo ja odpuściłem temat po tym jak przekopałem dokumenty i nie znalazłem potwierdzenia wpłaty.

jak nie masz kwitu to idź do wydziału komunikacji i poproś o wgląd do teczki auta, przy rejestracji auta sprowadzonego w WK muszą mieć kopie wpłaty lub oryginał jeśli im zostawiłeś i poproś ich o xero muszą Ci je dać

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> wg. mnie sam kwit nie jest potrzebny wystarczy zawęzić kwotę jak również czas dokonania wpłaty, poza tym nie ma wymogu załączania do pisma potwierdzenia wpłaty natomiast do pozwu już wypada to zrobić gorzej jak kwit nie jest na Ciebie tylko handlarza to w tym momencie nie jesteś stroną i zwrot Ci nie przysługuje bo formalnie to nie Ty dokonałeś wpłaty

gorzej jak auto sprzedane, to teczki emigrują do aktualnej miejscowości rejestracji

Jesteś w błędzie, teczka zostaje w WK w którym było rejstrowane auto. Teczka nie jest przypisana do auta tylko do nr rej. auta i zostaje w WK przy rejstracji przez nowego właściciela jest zakładana mowa teczka.

Opłaty były na mnie wszystkie. Więc kwit musi być w wydziale. Podejde do nich po powrocie z urlopu.

Panowie czy u któregoś z Was coś się ruszyło w temacie zwrotu opłaty? Ja czekam już prawie trzeci miesiąc i nawet nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...