Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Recommended Posts

Czy ktos juz walczyl o odzyskanie oplaty recyklingowej? Dostal jakas odpowiedz albo kase?

Please login or register to see this quote.

Chlopie kto Ci takich bredni nagadal?

Ja sprowadzam z europy auta caly czas i wszystkie oplacam na firme no i w czasie jak w marcu skonczyly sie tanie recyclingi dla firm od tamtej pory poprostu nie oplacam tego za 500zl a wydziale komunikacji bo ja mam obowiazek oplacic tylko akcyze a kupujacy ode mnie nie ma juz obowiazku isc do urzedu skarbowego bo kupil ode mnie czyli od firmy i to ja place we wlasnym zakresie, idzie tylko rejestrowac auto a co za tym idzie oplacic recykling...

I na wplacie tych 500zl pisze sie vin samochodu i wlasciciela auta ktory rejestruje bez zadnych adnotacji jakie tu insynuujesz ze to na zlecenie sprzedajacego(wprowadzajacego pojazd)!

To ze ja oplacalem zlopmowy jak kupywalem je od kosorcjum to byla tylko moja dobra wola wobec klienta a ja sobie musialem to doliczyc o kosztow uzyskania przychodu niestety 12 marca skonczylo sie bo w naszym kraju tak to juz jest, jak jeden ma taniej a drugi drozej to trzeba zrobic wszystkim drozej...

To nie insynuacje tylko fakt. Nie wiem jak jest w innych urzędach, ale np w Bydgoszczy auta nie zarejestrują. Dowód opłaty recyklingu musi być albo z konta importera albo musi być w tytule przelewu zaznaczone, że jest zrobiony w imieniu importera.

Guest Lotus84

Kasa odzyskana, chwilę to trwało ale koleś zachował się ładnie i oddał pieniazki.

tak samo jest w Plocku i Warszawie (Ochota). Musza byc dane importerta. W Wawie poradzono mi aby wpisac dokladnie te same dane co na akcyzie. Nie radzila mi wpisywac danych z pieczatki firmy "bo sprzedawca moze miec inny adres zamieszkania niz ten, pod ktorym prowadzi dzialalnosc". Ja sie nie bede sprzeczal. Czekam na akcyze i dopiero oplace recycling.

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej odpisał na moje pismo. Generalnie 8 stron prawnych wywodzin o niczym, jednak milion powodów by kasy nie oddać. Więc na razie UE obowiązuje w Polsce tylko na papierze.

Wiem, że odkopuję temat, ale nic się w temacie do niedawna nie zmieniało. Opłata recyklingowa miała zostać zniesiona 1 lipca 2015 roku, czyli za niewiele ponad 2 miesiące, ale z tego co gdzieś słyszałem, to POsłowie przenieśli tą datę na 1 stycznia 2017r. Czy ktoś to potwierdzi?

Edited by mruz

a ja właśnie dwa tygodnie temu dostałem zwrot 500zł wysłałem pismo ok 3 miesiecy temu i myślałem że juz o mnie zapomnieli a tu taka niespodzianka osobiście polecam próbować

Napisz jeszcze kiedy wpłacałeś kasę za recykling

w 2009 roku za vw polo mojej żony ponoć są dwa warunki pierwszy to trzeba mieć ori dowód wpłaty za recycling a drugi warunek że auto musisz posiadać dłużej niż pół roku

Do kogo kierowałeś pismo/gdzie wysyłałeś. Zrób ska swojego pisma i zamieść je tutaj (zamaż dane).

Edited by db1948

mam w wordzie zapisane moge komuś wysłac na pw w razie czego

Edited by mawerick

poproszę

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ja również bardzo bardzo poproszę marcinek180@gmail.com lub na PW

a jesli auto sie juz dawno sprzedało ? takze zwracają ? czy jest wymóg, że auto musi byc cały czas przeze mnie użytkowane ?

Kolego proszę podeślij mi to pismo. Mój e-mail: db1948@wp.pl

Mi też mógłbys podesłać na PW lub ziomek11011@wp.pl byłbym bardzo wdzięczny.

ja też poproszę pismo klozub1@gmail.com

takze poprosze, a noz sie uda

zimnetyskie@op.pl

badz na PW

z gory dziekuje : )

niech ktoś wrzuci na forum z tych osób co dostali bedzie łatwiej, co do pytań to polówka sprzedana w 2011roku a kase dostałem wiec wiec to chyba nie jest kryterium

I co teraz Państwo wszystkim będzie zwracać kasę? Przecież to pół Polski zacznie pisać podania - zbankrutują... Coś zbyt piękne żeby to było prawdziwe.

Dlatego my musimy napisać szybciej niż pół Polski !

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> poprosze grodkowski93@gmail.com dzieki z gory!

to nie państwo tylko nfosigw zwraca kase hehe skoro wziął to niech oddaje kogo obchodzi skąd wezmą, jak sobie bezprawnie złodzieje kazali płacić to nikt nie maił nic do gadania a podobno od lipca ma już nie być w ogóle recyclingu wiec gdzie tu sprawiedliwość