Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
@ro

Malowanie viki- jaki koszt

Polecane posty

No niestety muszę oddać auto do lakiernika. Do malowania praktycznie wszystko oprócz dachu. Prawy próg do wymiany a tylne nadkola jak dla mnie do uratowania. Ranty skorodowane ale jeszcze mocne. Na reszcie to tu to tam wyprysk rdzy. I tu moje pytanie z jakim kosztem mogę się liczyć. Raczej muszę oddać do zwykłej lakierni bo żadnego znajomego (dobrego lakiernika) nie mam. Kolor to 146/97L,97U: Olive Grey/Titanium Silver (skopiowane z palety barw opla) więc metalik.

licz się z kosztem około 4000zł

Gość michal_simon

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Napisz do kolegi Piotreq.

On ma warsztat i zajmuje się blacharką i lakierowaniem.

Ja na wiosnę malowałem całą Viki i zapłaciłem 3000zł

nie wiem skąd wyszło 4000zł... kosztowanie elementu kosztuje w granicach 150-250 zł zależy od lakiernika ale przy malowaniu całego auta jest spora negocjacja ceny. w 2000 powinieneś się zamknąć. w bydgoszczy mogę ci podać dobrego lakiernika co za te pieniądze powinien wszystko zrobić tylko pewnie za daleko masz

reperaturki... malowanie całego... 2000zł? cena mówi sama za siebie jak będzie pomalowany

150-250?Ja jak pytałem kiedyś jeszcze to było 350-450 bo chciałem w fiestce maskę pomalować, ale od miasta zależy.

Gość Radecki_VKP

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Nie wiem gdzie są takie ceny ale chyba u Pana Zdzicha w szopie.... Nie wiem jak u was Panowie ale w Łomży chcą 400zł za element

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> za 200zł to można co najwyżej słupki w drzwiach pomalować

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Myślę że w 3000 powinieneś się zmieścić. 2000 za taką usługę to zdecydowanie za mało, choć kwota rzędu 4000 też wydaje mi się nieco przesadzona. Na odległość ciężko cokolwiek stwierdzić. Może sie okazać ze więcej elementów kwalifikuje się do wymiany a wówczas cena może się zbliżyć do tych 4k.

Mam namiar na gościa który już kilka autek klubowych podmalowywał i wszyscy byli bardzo zadowoleni, za całą kombi bez dachu krzyczy sobie 3000 na wejściu ale wiadomo może coś się jeszcze by dało zejść, reperaturki robi na prawdę perfekcyjnie. Jest z Przasnysza. Jak chcesz telefon to daj znać na prv.

Gość skipior

U mnie w mieścinie jest człowiek, który maluje auta po 100zł od elementu. Cóż, zderzaki śmiało można mu dać, ale więcej NIE.

Malowałem u tego człowieka jedno auto, lakier był nałożony dobrze, odcień super, ale nic nie zostało spolerowane, widać było, że auto było lakierowane, bo odróżniał się znacznie nowy lakier od starego. Do tego na całe autko zrobione były 2-3 zacieki bezbarwnym.

Dziś byłem u lakiernika u siebie u którego już robiłem viki zony. Obejrzał i stwierdził że nie jest tak źle żeby połowę malować a do wymiany prawy próg i jedna reperaturka prawy tył. Cena-1800 do 2000tyś o ile nie wyjdą większe niespodzianki z pod lakieru. Jeszce mam dwa polecone warsztaty to sprawdzenia. JarekS dzięki za pomoc ale muszę to zrobić u siebie. Nie bardzo mam czas odstawiać viki gdzieś dalej.

ja malowałem ostatnio u kolegi cały lewy bok plus oba zderzaki koszt 1300 ale to była cena dla mnie, normalna cena 1800,stan oceniam na perfekcyjny,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.