Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
panRys87

Błąd podczas lakierowania...

Polecane posty

Witam mam pytanko co do lakierowania... Mianowicie po wczorajszy spotkaniu z płotem musze wymienić błotnik... Już kupiłem używany dziś pomalowałem wszystko wyszło ładnie pięknie z tym że jest mały problem... Kolor bazowy wyszedł nieco ciemniejszy niż cała reszta jest;( Pytanko brzmi czy jest jakiś sposób aby skorygować tę różnice za pomocą jakichś śroków bądz jakimiś innymi metodami? Czy muszę jeszcze raz pomalować... Różnica nie jest kolosalna ale trochę rzuca się w oczy a chciałbym żeby tak nie było... Pozdrawiam...

chyba nie istnieją żadne cudowne środki na rozjaśnienie lakieru chyba że tylko ja nie widziałem najlepszy efekt uzyskasz malując jeszcze raz a najlepiej daj to lakiernikowi

witam raczej nic się nie da zrobic

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_dry.png" alt="<_<"> może stare elementy wypolerowac pastą koloryzującą ciemniejszą i troszke sciemni stare elementy ale wątpie moze ktoś bedzie miał jakiś inny pomysł

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_mellow.png" alt=":mellow:">

Gość grzesio-lon

Witam,niestety musze Cie zmartwic poniewaz niema takiej metody zeby teraz cos zrobic.Jesli chcesz miec to perfekcyjnie zrobione ,to musisz jeszcze raz pomalowas blotnik cieniujac bazowym kolorem 1/3 elementu sasiedniego czyli drzwi.Mozesz to szybko zrobic matujc szara mata (scoch bride- grey)lub na sucho papierem 1000.Umyc zmywaczem i naprzod. To jedyna profesjonalna metoda na zgubienie roznicy odcienia.Udanego malowania  :29:       W razie problemow pisz .

Ja bym na początek wypolerował sąsiedni element i zobaczył co będzie. Normalnym jest że lakier pod wpływem słońca blaknie, no chyba że masz metalik to raczej tylko malowanie odpowiednio dobranym kolorem.

No właśnie mam metalik' czyli czeka mnie ponowne malowanie błotnika ;( w sumie i tak to nie koniec malowania bo muszę jechać do blacharza z tylnimi drzwiami zeby wyciągnął wgniota i zaszpachlował i jest też małe wgniecenie poniżej lusterka akurat obok tego błotnika i pęknął tam lakier' więc cieniowanie będzie najlepszym wyjsciem... a mam jeszce pytanko czy cieniując' maskę też zachaczyć czy tylko dzrwi bo je tak czy siak będę w tym miejscu malował... wielkie dzięki za odp:-) Pozdrawiam...

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Jeżeli nie masz wprawy w cieniowaniu może skonczyć sie to tym że będziesz musiał pomalować całe auto.

Jeśli kolor wyszedł ciemniejszy to idź do sklepu gdzie kupywałeś lakier i poproś aby nieco go rozjaśnili i pomaluj tylko uszkodzone elementy.

No kolor ogólnie jest dobrze dobrany chodzi tylko o to że położyłem gdzieś o 2 warstwy za dużo:( cieniowania nigdy nie robiłem cięzko sie to robi?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.