Jump to content

W dniu dzisiejszym została dodana do menu forum wyszukiwarka google 

Link google

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest ozi

mapy gazu

Recommended Posts

Guest ozi

witam szukałem ale niemoge znaleźc albo niema wogóle a mianowicie chce zrobic regulacje gazu i chciaqłbym jakieś wskazówki jak ma to wygladać jakie ciśnienia gazu czasy wtrysku itp. i czy kalibracje wtrysków to tylko sie naciska na kalibracje i samo to robi? na zimnym czy ciepłym silniku ,stag 300, reduktor zavoli ,valteki wtryski niebieskie silnik 20xev

Tu masz wszysko, musisz przeczytac, jak niezabardzo bedziesz rozumial to przeczytaj jeszcze raz az do skutku.

PS. Zmien wtryskiwacze bo masz gowniane.

Please login or register to see this link.

Guest ozi

witam mam taki problem że zrobiłem utakalibracje potem chciałem zrobic mapy od nowa a nie chce mi lini ciągłej na wykresie wyrysowac niewiem co jest grane punkty ładnie zbiera

Please login or register to see this quote.

Kolego 'Pawloss' czy ten link posiada jakiś błąd czy ja robię coś źle, bo nie mogę go otworzyć.

mi sie otwiera ten link może masz coś z wyszukiwarką

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

Guest ozi

nikt nie robił map u siebie i niewie o co chodzi?

Nie narysuje Ci map odrazu musisz trochę pojeździć żeby sterownik zebrał odpowiednią ilość punktów.

BTW jaki to sterownik?

Guest ozi

o to chodzi że zrobiłem po 12 km ta sama trase na bp i lpg i na tym i na drugim jest pełno punktów tylko ciągłej niema jest zaznaczone blokuj ale niewiem czy w tym problem iczy trzeba go ciagnać do odcinki na 1,2,3 biegu na zdjeciu jak jade na benzynie sa zaznaczone punkty i niewiem czy od góry musi dorysowac?

Please login or register to see this attachment.

Ustaw cisnienie na reduktorze na 1-1,1 bara, pusc autokalibracje i masz tak dobrac dysze aby mnoiznik poczatkowy zaczynal sie w okolicy 1.2 - 1.4 a koncowa wartosc dazyla do 1, jesli to osiagniesz to najpierw jazda na pb pozniej w tych samych warunkach i obciazeniach na lpg, po zebraniu map musisz je pokryc i zrobione aby ulatwic dodaj wiecej ponktow na mnozniku wciskajac INSERT, nie blokuj mapy PB, z zalaczonej fotki nie widac abys jechal na LPG masz zebrana jedynie mape PB

Guest ozi

jak zakładałem gaz to zrobiłem nim 90 tys i było wszystko dobrze dysze na pewno są dobrze dobrane pierwsze zdjęcie to jak go podłączyłem a drugie po auto kalibracji po jeździe na bp i jazda na lpg tylko czemu nie ma ciągłej? teraz jak to zrobiłem to się szybko przełącza na gaz i nie czuć żadnych wahań obrotów jak przełączam na gaz czy benzynę a wcześniej szarpało tylko nie sprawdziłem spalania, punkty się ładnie pokrywają to myślę że ciągła linia by się pokryła jedna z dróga zrobie jeszcze zdjecie na wolnych obrotach

niech ktos napisze co mam zrobic czyzostawić to tak jak jest? czy musi być ta ciągła?/

Please login or register to see this quote.

Linia pb i lpg nie jest konieczna. Ja raczej podłączyłbym sondę lambda i na jej podstawie ocenił czy jest ok. Pokrycie się linii PB i LPG ma sens tylko wtedy kiedy zbierane są w takich samych warunkach.

Guest ozi

zbierane były w identycznych warónkach po 22 jexdziłem mały ruch był i nieiem czy zostawić to i czym może byc spowodowane wieksze salanie

Może zostać, chociaż ja podłączyłbym sondę i zobaczył jak zachowuje się czy nie ma za ubogo lub bogato. Pojeździsz trochę to linie na pewno pojawią się. STAG zaznacza punkt na mapie po pięciokrotnym trafieniu na to samo miejsce, dlatego mogłeś mieć problemy z zaznaczeniem przy maksymalnych czasach otwarcia wtryskiwaczy.