Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest ozi

duzo pali

Recommended Posts

Guest ozi

witam mam takie pytanie czy rozregulowana instalacja może wywalić bład 0130 sonde lambde i czy instalacja może sie rozlegulowac sama? duzo mi pali i jak przełączy na gaz to go czasem trzęsie w czasie jazdy kangura robi

jak najbardziej, wszystkie objawy są wynikiem problemów z instalacją, jedź kolego szybko do jakiegoś gazownika i niech Ci wszystko posprawdza i poustawia - oczywiście jeśli problemy występują na gazie, a nie na benzynie

rozregulowac sie nie da bo mapa przechowywana jest na epromie, jezeli to sekwencja to mogla pojsc listwa wtryskowa i moze jeden zawor niedomagac objawy beda ze bedzie szarpac przy jezdzie i bedzie telepac silnikiem na jalowym, spalanie tez sie zwiekszy, filterki wymieniales??

wystarczy, że się bardziej zabrudzi filtr powietrza, to już się rozleguluje instalacja

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

wymieniałeś filterek gazu ? spuszczałeś syf z parownika ? na regulację gazu powinno się jeździć mniej więcej co rok

Guest ozi

filtr powietrza czysty filtry od gazu też są czyste czyściłem wtryski i reduktor

Guest hok

podwiesze sie do tematu czy moze mi ktos napisac ile voltowa jest sonda w vb x18xe1?? 4 kabelki z niej wychodza .

a ile Ci pali? Jak miałem walnięty wtryskiwacz to mi bynajmniej nie szarpało. Zaczął "cykać", zalewało go lekko i stracił na mocy

Guest ozi

w cześniej za 20zł robiłem 100km czasem wiecej teraz za 30zł na trasie robie 100km ok 4,5litrów na sto poszło

Please login or register to see this quote.

to taka sama jak do x20xev czyli 5V

Guest hok

Please login or register to see this quote.

dzieki bo u mnie w cyklu mieszanym wychodzi 13 l gazu i zakladam ze to za dużo dlatego musze sprawdzic ta sonde

Edited by hok