Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Bad_Soldier

Strzały podczas ostrego skręcania

Recommended Posts

Guest Bad_Soldier

Powiem wam dziwną rzecz nie wiem co to jest że jak mocno skręcam na rożnym stopniu skręcenia kuł dochodzą mnie dziwne pojedyncze strzały jak by sie coś zakleszczało podczas skręcania i puszczało

dzieje sie to tylko przy bardzo mocnych wychyleniach kuł takie trachh trachh sprawdzałem czy jakiś płatki może sie zakleszczył gdzieś albo coś wpadło kurcze niewiem ;/ przeguby były wymieniane jakiś czas temu ! (prędkość niema nic do tego ponieważ na postoju też się to dzieje może trzeba coś przesmarować ....tak dźwięk jak by ktoś w sprężynę walił zaczepiał i uderzał w sprężynę od amora takie mam wrażenie

Pewnie ten problem.

Szukal czy odrazu pisal ???

Guest klekocix

Please login or register to see this quote.

Może to jednak taki problem jak mój z pojedynczymi "strzałami" zamiast z serią? Kolega za mało szczegółów napisał...

Ale jeśli jest problem taki jak w moim aucie to jutro zapewne poznam rozwiązane, ponieważ właśnie w tej sprawie odstawiam auta do fachowca.

Bartek to napisz co bylo

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bo ty chyba juz lozyska i poduchy zmieniales.

Jakich firm zakladales ??

Guest Bad_Soldier

to są pojedyncze strzały -uderzenia podczas skręcania szczególnie podczas manewrowania odczuwalne podczas jazdy nic niema ! autko sie ładnie prowadzi można puścić kierownice i jedzie idealnie prosto

łożyska amortyzatorów

Guest Zbys21

kolego mi tez tak strzelało, najpierw przy skrecaniu jakby cos ciagło a za chwile puszczało i waliło. pekły amortyzatory i sie o cos tam zachaczały. dwa naraz.

Guest Bad_Soldier

To mam przez to rozumieć że szykują sie całe amory do wymiany czy tak ? czy jakieś uszczelniacze bądź łożyska tylko ...

Od góry przychodzi łożysko do amortyzatora + poducha. Wymieniać komplet na przód

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">