Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bad_Soldier

Strzały podczas ostrego skręcania

Polecane posty

Gość Bad_Soldier

Powiem wam dziwną rzecz nie wiem co to jest że jak mocno skręcam na rożnym stopniu skręcenia kuł dochodzą mnie dziwne pojedyncze strzały jak by sie coś zakleszczało podczas skręcania i puszczało

dzieje sie to tylko przy bardzo mocnych wychyleniach kuł takie trachh trachh sprawdzałem czy jakiś płatki może sie zakleszczył gdzieś albo coś wpadło kurcze niewiem ;/ przeguby były wymieniane jakiś czas temu ! (prędkość niema nic do tego ponieważ na postoju też się to dzieje może trzeba coś przesmarować ....tak dźwięk jak by ktoś w sprężynę walił zaczepiał i uderzał w sprężynę od amora takie mam wrażenie

Pewnie ten problem.

Szukal czy odrazu pisal ???

Gość klekocix

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Może to jednak taki problem jak mój z pojedynczymi "strzałami" zamiast z serią? Kolega za mało szczegółów napisał...

Ale jeśli jest problem taki jak w moim aucie to jutro zapewne poznam rozwiązane, ponieważ właśnie w tej sprawie odstawiam auta do fachowca.

Bartek to napisz co bylo

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bo ty chyba juz lozyska i poduchy zmieniales.

Jakich firm zakladales ??

Gość Bad_Soldier

to są pojedyncze strzały -uderzenia podczas skręcania szczególnie podczas manewrowania odczuwalne podczas jazdy nic niema ! autko sie ładnie prowadzi można puścić kierownice i jedzie idealnie prosto

łożyska amortyzatorów

Gość Zbys21

kolego mi tez tak strzelało, najpierw przy skrecaniu jakby cos ciagło a za chwile puszczało i waliło. pekły amortyzatory i sie o cos tam zachaczały. dwa naraz.

Gość Bad_Soldier

To mam przez to rozumieć że szykują sie całe amory do wymiany czy tak ? czy jakieś uszczelniacze bądź łożyska tylko ...

Od góry przychodzi łożysko do amortyzatora + poducha. Wymieniać komplet na przód

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.