Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tomaszek06

Sonda lambda do 1,6 lift 1999r?

Polecane posty

Gość tomaszek06

Witam.Mam pytanie-mam problem z sondą lambda-a dokładnie to jest uszkodzona-ciąglepali mi się "check"i diagnozuje uszkodzenie sondy lambda a dokładniej uszkodzenie jej grzałki.Miałem już wcześniej problem z sondą więc wymieniłem soondę na uniwersalną-dobraną w sklepie bosala 1voltowa ale z nią też był problem więc pomieniłem na sonde ze szrotu i ta wlaśnie ma problem z grzałką.Postawiłem autko do zakładu zajmującego sie instalacjami gazowymi bo przy okazji zaszwankowała mi instalacja gazowa i tam mi powiedziano że do tego silnika sonda lambda 5voltowa-w sklepie sprzedano mi 1voltowa i ta szybciutko padla.Mam pytanie :jaka powinna być sonda lambda: 1V czy 5 V? silniczek 1,6 16v 1999r x16xel-20k87290 nr podwozia w0l0jbf35yp012109.Dziękuję za pomoc

Z tego co wiem to jedno przewodowa jest 1V. jamam taką w x16xel ale 96r, niewiem jak jest w tym nowszym.

powinna być 1- voltowa czteroprzewodowa

GM9118698, kat: 8 55 345

Gość tomaszek06

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Witam.Sonda wymieniona na orginał.Jak na razie wszystko oki.Chytry dwa razy traci-jednak nie ma co inwestować w tanie uniwersalne sondy-tylko orginał-i o wiele mniej nerwów i jak sie okazuje lepiej zainwestować niż później więcej dopłacać.Człowiek uczy się na błędach.Jakby ktoś miał podobny problem z czystym sumieniem polecam tak jak inni koledzy troszkę więcej zainwestować-portfel zaboli ale myślę że warto.Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.