Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość korn

regulacja reflektora

Polecane posty

Gość korn

Witam. Nie wiem jak poradzić sobie z przednim prawym reflektorem, nie mogę wyregulować jego wysokości. Gdy okręcam śrubą odpowiedzialną za wysokość do okręca się ona, nie powodując zmiany wysokości świecenia. Po wymontowaniu lampy przyjrzałem się jej dokładniej, przez otwory służące do zmiany żarówek, śruby się okręcają natomiast nie ma żadnej reakcji. Wszystko całe plastiki, które kończą śrubę całe, na oko wszystko w porządku. Nie chciałbym odklejać szkła, (rozpoławiać)lampy bo pewnie później trudno ją uszczelnić. Nie wiem co robić.

Najlepiej wsadz rękę przez te otwory na żarówki i sprawdz czy lustro jest lużne. Musiała ci ta śruba wyskoczyć od regulacji albo coś pękło.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

a co do rozklejania to nie jest tak trudno uszczelnić, klej do szyb i do dzieła ...

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ja miałem to samo, przy regulacji powykrecały sie sruby, tak ze powychodziły z tych plastikowych kołek (trybkow) od zewnatrz i od srodka lampy przy drogowym.Nie ma zadnej mozliwosci ich powkrecac spowrotem, no chyba ze sleczec z wyjeta lampa cały dzien. Ja swoje rozebrałem, przy okazji je malujac i poprawiłem to wszystko.

to i ja napiszę coś od siebie - a praktycznie to juz było napisane wczesniej

kolego tak kręciłeś, aż skończył się gwint i wykręciłeś tą regulację

wyciąg lampę, ROZKLEJ - nie bój się tego, poskładaj wszystko, uszczelnij i złóż

ja juz rozkleiłem wiele lamp i nie jest to trudne (zwłaszcza w przedliftach)

Gość korn

Skoro nie ma innej możliwości, będę zabierał się za "rozklejanie", widziałem że lampa połączona jest trzema metalowymi obejmami, (spinkami)nie wiem czy po ich zdjęciu, podważanie szkła np. śrubokrętem nie uszkodzi go, chyba że trzeba je rozklejać jakimś rozpuszczalnikiem, zupełnie nie wiem jak to zrobić?

po to jesteśmy na forum aby sobie pomagać !

/emoticons/default_excl.png" alt=":excl:">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

jak przecyztasz ten temat będziesz wiedział wszystko !!

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

(ja rozklejałem podgrzewając suszarką do włosów, a inni opalarką, bądź piekarnik/pudełko)

jak cos to pisz

Mialem podobny problem jw. Ale poszedlem moze troche na latwizne i zamiast rozszczelniac lampe, lekko ponaginalem blaszki na żarówce tak aby swiecila pod odpowiednim katem

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> i gotowe

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.