Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest PiterGCE

Czy to uszczelka ?

Recommended Posts

Guest PiterGCE

Witam

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Mam taki problem.. Niecały miesiąc temu wymieniałem wszystkie płyny, olej itp, kilkanaście dni temu płyn chłodzący jeszcze był na max dzisiaj zaglądam pod mache a tam pusto. Odrazu sprawdziłem olej na bagnecie i zauważyłem plamki o kolorze kawy z mlekiem.. Nie ma tego dużo czasem wsadze i wyciągne bagnet i ich nie widać. Temp. nie przekraczała 90stopni z rury też nie kopci zauważyłem tylko, że wode wywala. Dodam, ze ostatnio nie jeździłem za dużo a jak już to były to krótkie odcinki.. Czy dlatego mógł się ten osad nazbierac ? Pod korkiem też nie widać tego osadu wogóle. Iść go przegonić trochę i sprawdzić jak ten olej wygląda i czy płynu ubywa czy lepiej go nie ruszać bo to napewno uszczelka pod głowicą padła ?

Please login or register to see this quote.

To, że z rury wywala wodę to normalny objaw. Fakt faktem, że jak robiłeś krótkie odcinki (tym bardziej w tym temperaturach które trwaja obecnie) to normalne, że na bagnecie jest "mleko". Dolej płynu i sprawdź czy w zbiorniczku nie widać bąbelków powietrza - jak nie to przegoń trochę samochód, zagrzej go do normalnej temperatury, powinno być ok