Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest calek25

skrzynia vectra 1.8 96 rok

Recommended Posts

Guest calek25

witam mam problem od pewnego czasu wyskakuje mi 3 bieg . w czasie jazdy pierw jedynka pozniej wrzucam 2 no i 3 daje gazu i puk bieg wyskakuje pomozecie?

mi wyskakiwała 4 jak miałem mało oleju, ale nie wiem czy to może być przyczyną u Ciebie

wszystko możliwe że synchronizator biegu 3 jest uszkodzony i nie trzyma

Guest calek25

jest mozliwe ze gdyby był to synhroniaztor ze potrzeba jest wyciagniecie skrzynki czy da sie to zrobic bez wyciagania?

do zmiany synchronizatora biegu 3 niestety jest potrzebne wyciągnięcie skrzyni, nie da się tego zrobić bez wyciągania skrzyni.

Guest calek25

własnie mnie to ciekawi potrzebny zaufany mechanik bo reszta tych mechnikow to stwierdzi od razu panie skrzynia do wymiany. zastanawia mnie fakt ze nie mam zadnych zgrzytow itp kurde moze serio olej sprawdze i ten mechanizm na skrzyni moze cos ma za duzy luz i nie blokuje ok dzieki

Guest Przemo21

do wymiany synchronizatora nie trzeba wyjmować skrzyni !!

niewiem skąd koleka Kluczyk17 ma takie informacje (bez obrazy

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">)

Odkręca się dekiel skrzyni i wymienia padnięty synchronizator.

Pozdrawiam.

Edited by Przemo21

:22: Podasz mi adres mechanika który to wymienia synchronizator 3 biegu bez wyciągania skrzyni ?? bo naprawde jestem pełen podziwu dla niego, że takie cos potrafi.

Please login or register to see this quote.

kolego mówimy o SYNCHRONIZATORZE biegu 3 (czyt. wałek na którym są tryby i inne duperele; patrz foto) wątpie żeby dostać się tam bez wyciągania skrzyni

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this link.

Fotki zaczerpnięte z

tematu

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Koledze się chyba pomyliło z satelitami :33:

a informacje mam stąd że sam takową skrzynie rozbierałem i trochę informacji zaczerpnąłem na ten temat