Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
markul

Zepsuty centralny zamek

Recommended Posts

Witam, tak jak w temacie, padł mi zamek w drzwiach kierowcy, rozebrałem go i zauważyłem że jest ułamany element z duraluminium bodajże i mam pytanie czy to jest wina brakiem tego elementu czy mikro-przełacznika. Przepraszam za słabą jakość zdjęć ponieważ telefonem robiłem.

Please login or register to see this link.

Please login or register to see this link.

jesli slyszales podczas zamykania ze zamyka tzn, ze mikroprzelacznik dziala, w takim badz razie wina bedzie nie po jego stronie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this quote.

Wyglądało to tak jakby ten silniczek przeszedł na stan otwarcia zamka i on tam zostaje i nie chce zamknąć.

Edited by markul

Jakby co, koszt 2 mikrusów ok 5-6 zl

No włąśnie, mikro podaje w jedną strone, a w drugą nie. Czy są jakieś uszkdozenia niestety na takiej jakosciu zdjecia nie widze =/

Please login or register to see this quote.

Właśnie nie miałem cyfrówki ze sobą, jest tam odłamana taka jakby ścianka wysokości jakieś 5mm i szerokości też koło 5mm, ten mechanizm silniczka ją odpychał tak jakby.

A jak sprawdzić i czym, sygnał na wtyczce do samego zamka. Mój zamek po podłączeniu nie działa a jak podam mu zasilanie z zasilacza to pracuje ( nie powiedziane że dobrze, bo się obudowa prężny).