Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Sylvvek

Kto z was ma reflektory poliftowe zamienniki???

Recommended Posts

Witam. Mam pytanie do osob ktore mialy lub maja w swojej viki reflektory przednie poliftowe zaminniki ktore sa dostepne np na allegro. Pytanie to kieruje pod katem jak sie spisuja itp. Dziekuje za odpowiedzi..

up

Edited by Sylvvek

Ja mam zamienniki firmy DEPO. Jeżdżę już ponad rok i nadal wyglądają jak nowe. Jakość wykonania porównywalna z oryginałem. Jednym słowem chwalę sobie.

Please login or register to see this quote.

ile za nie dales?

up

Ja rok temu kupiłem firmy TYC i jestem zadowolony.

Dałem 220zł

Także kupiłem lampy firmy TYC i również jestem zadowolony. Oczywiście jakość wykonania nie jest za nadzwyczajna. Facet na przeglądzie tak długo kręcił śrubką od regulacji wysokości, że wypadła z mocowania. Teraz mnie czeka rozklejanie lampy. Ale lampy w porównaniu z przedliftowymi świetne.

Testowalem zamienniki TYC i Depo. Jakosc nieporownywalnie gorsza niz oryginalow (slaba linia, problem ze szczelnoscia, jakosc materialow). Nie daj sie zwiezc - nie bez powodu sa kilkakrotnie tansze. Ja juz do podrobek nie wroce.

Wiele razy montowałem lampy wyzej wymienionych firm i sam sobie bym takowych nie założył, tak jak MIR pisze, spore problemy z ustawieniem, o lini to prawie wogule można zapomnieć, jakość oczywiście bardzo kiepska, łatwo przy montarzu coś urwać. Jak chcesz dla siebie to lepiej poszukaj cos lepszego albo używki w dobrym stanie.

Please login or register to see this quote.

Witam tez mam te reflektory i sprawują sie dobrze, jestem zadowolony, po poltora roku nic sie z nimi nie dzieje, nie rozczelnily sie wszystko idzie ladnie ustawic silniczki elektryczne z orginalu pasują bez problemu, jakbym mial wymieniac znowu tez bym je kupil ponownie. Polecam

U mnie się bez problemu dało ustawić. Wolę ładne nowe i czyste lampki niż przyniszczone oryginały. Jak miałbym jeszcze raz kupować to znowu bym kupił DEPO tylko tym razem czarne

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">