Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Sylvvek

Kto z was ma reflektory poliftowe zamienniki???

Polecane posty

Witam. Mam pytanie do osob ktore mialy lub maja w swojej viki reflektory przednie poliftowe zaminniki ktore sa dostepne np na allegro. Pytanie to kieruje pod katem jak sie spisuja itp. Dziekuje za odpowiedzi..

up

Edytowano przez Sylvvek

Ja mam zamienniki firmy DEPO. Jeżdżę już ponad rok i nadal wyglądają jak nowe. Jakość wykonania porównywalna z oryginałem. Jednym słowem chwalę sobie.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

ile za nie dales?

up

Ja rok temu kupiłem firmy TYC i jestem zadowolony.

Dałem 220zł

Także kupiłem lampy firmy TYC i również jestem zadowolony. Oczywiście jakość wykonania nie jest za nadzwyczajna. Facet na przeglądzie tak długo kręcił śrubką od regulacji wysokości, że wypadła z mocowania. Teraz mnie czeka rozklejanie lampy. Ale lampy w porównaniu z przedliftowymi świetne.

Testowalem zamienniki TYC i Depo. Jakosc nieporownywalnie gorsza niz oryginalow (slaba linia, problem ze szczelnoscia, jakosc materialow). Nie daj sie zwiezc - nie bez powodu sa kilkakrotnie tansze. Ja juz do podrobek nie wroce.

Wiele razy montowałem lampy wyzej wymienionych firm i sam sobie bym takowych nie założył, tak jak MIR pisze, spore problemy z ustawieniem, o lini to prawie wogule można zapomnieć, jakość oczywiście bardzo kiepska, łatwo przy montarzu coś urwać. Jak chcesz dla siebie to lepiej poszukaj cos lepszego albo używki w dobrym stanie.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Witam tez mam te reflektory i sprawują sie dobrze, jestem zadowolony, po poltora roku nic sie z nimi nie dzieje, nie rozczelnily sie wszystko idzie ladnie ustawic silniczki elektryczne z orginalu pasują bez problemu, jakbym mial wymieniac znowu tez bym je kupil ponownie. Polecam

U mnie się bez problemu dało ustawić. Wolę ładne nowe i czyste lampki niż przyniszczone oryginały. Jak miałbym jeszcze raz kupować to znowu bym kupił DEPO tylko tym razem czarne

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.