Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość power22

zamulony na LPG

Polecane posty

Gość power22

Witam. Ostatnio wymieniłem filtry, przeczyściłem listwę wtryskiwaczy LPG i ustawiałem mapę. Po tym wszystkim na LPG wolniej się zbiera niż na Pb. Jakby miał 100KM a nie 115KM. Co może być przyczyną?? Zauważyłem,że filtr który mi złożyli jest trochę inny niż ten co był. Może to być przyczyną??

Jak pisalem wczesniej Slowik jest mocny w gebie jak przyjdzie co do czego to wymieka,sam ustawiles sobie mapy? czy on to zrobil? czy listwe miales tylko czyszczona czy kalibrowana? filtr raczej nie ma z tym nic wspolnego bo gdyby bylo za male cisninie przelanczal by na Pb, szukal bym przyczyny w ustawieniach lub wtryskiwaczach, ale po Valtekach nie ma co cudow oczekiwac.

Gość power22

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Wszystko oni robili. Ustawiali mapę, listwa kalibrowana. Jeden gazownik od nich mówił, żebym sobie wymienił Valteki na jakieś inne (jordan, jaxon, johnson - coś takiego). Po niedzieli podjadę do nich i niech ustawią jak było. Ciężko o dobrego gazownika w stalowej. Szwagier w Sandomierzu zakładał instalację też STAG300 do Hyundai'a Sonaty 2.0 136KM i on ma jakieś żółte wtryskiwacze. Nie ma żadnych problemów z LPG czy Pb a przejechał jakieś 50tyś.

Ja zakładałem w Stalowej w Agatówce u niejakiego Bochnackiego. Wcześniej spotkałem się z opiniami, że znają się na rzeczy i maja praktyke. Nie miałem wcześniej pojęcia o instalacjach LPG więc nawet nie pytałem co wkładają. Dopiero później doczytałem i okazało się, że oczywiści Alaska i Valteki 3 ohm. Do tego nawet dysz nie chciało im sie porozwiercać i mnożnik zaczyna się od 1,6 do 1,8. samochód jeździ ale jak ma nie jeździć jak ma za bogatą dawkę. Powoli próbuję doprowadzać ta instalkę do ładu i niedługo zmieniać wtryski a może i reduktor. Wiec rzeczywiście w stalowej nie ma fachowców tylko sami druciarze. Z tego co wiem to w Lublinie jest niejaki Adam Rogowski i ten pan ponoć wie jak LPG działa. To chyba tak najbliżej.

Mam gazownika który się mnie pytał jak ma być ustawiony ekonom, normal .sport ,ekonom szok bez możliwości wyprzedzenia normal tak sobie no a sport to się zbiera już wstaw sobie stożkowy filtr powietrza to zobaczysz różnicę.

Edytowano przez adi_37

Jesli szukacie dobrego fachowca od LPG w okolicy Stalowej Woli to z czystm sumieniem moge polecic goscia z okolic Kolbuszowej, wydaje mi sie ze lepszego magika od spraw LPG w okolicy nie znajdziecie, tu jest jego ogloszenie z forum AC , Jesli macie problem z instalacja napewno oni znajda problemi zrobia to jak nalezy.

Re: WARSZTATY MONTUJĄCE INSTALACJE STAG

przez frodo_81 w Wto Gru 08, 2009 6:10 pm

MULTISERWIS S.C.

Chruściel Marcin, Dłużeń Marcin

Niwiska 25

36-147 Niwiska

multiserwis.sc@prokonto.pl

tel. 604 789 347

woj. PODKARPACKIE

- montujemy wyłącznie sterowniki STAG4, 300plus, PREMIUM

- montujemy wyłącznie listwy wtryskowe MagicJet/Matrix (nie Valtek)

- montujemy wyłącznie przewody elastyczne FARO (nie miedź)

- montujemy reduktory Tomasetto, Zavoli, SCORPION, Magic (nie KME)

- dokonujemy bezpłatnej diagnozy auta przed montażem

- montujemy wyłącznie zgodnie ze sztuką

- zdejmujemy KAŻDY kolektor do nawiertów (plastikowe też)

- wiemy, w którą stronę zamontować zbiornik gazu

- nigdzie nam się nie spieszy (nie montujemy na ilość)

- poprawiamy po "pseudo fachowcach"

- mamy przystępne ceny

Serdecznie zapraszamy.........

Edytowano przez Pawloss

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.