Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
bajb

Problem z pradem instalacji

Polecane posty

Witam! Mam gaz od lipca 2009 (sekwencja stag 300) od jakiegos czasu mam taki problem z przelaczaniem sie na gaz. Mianowicie przelacza sie na gaz normalnie ,ale po pewnym czasie wylacza sie na benzyne , albo czasami wogole sie nie wlacza. I doszedlem tylko do tego ze jak podniose maske i poruszam kablami i calym tym bezpiecznikiem ,troszke poruszam bezpiecznikiem ,to zalacza. Tak na moje wyglada to na jakies nie stykanie gdzies kabelka jakiegos... Jestem przed drugim przegladem ,wiec jak pojade to wspomne o wyzej pisanym problemie ,a do kolegow mam pytanie czy ktos moze mial podobnie?? Czy porozlaczac kable (mase ,+. ) i podlaczyc raz jeszcze? Jutro dolacze zdjecie tej instalacji gdzie ruszam zeby sobie wlaczyc gaz:)

Mialem problem w Lagunie I na sekwencji tez stag 300, rozlaczanie na dziurach. Winny byl sterownik do gazu, a w zasadzie jego styki z wiazka. Wyczyszczenie i psikniecie kontaktem pomoglo.

witam! dzisiaj sam naprawilem usterke. Przyczyna byla banalna: kabel od masy pod srubka byl tak luzny ,ze nie stykal ,dlatego to rozlaczanie bylo. Dokrecilem i juz wszystko smiga jak trzeba!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.