Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
jaszczur80

Co myślicie??

Polecane posty

Mama pytanko

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">. Co myślicie o pomyśle zamontowania zwężki przed turbinka?? I Czy to ma w ogóle jakis sens> Miałem okazje uczestniczyć ostatnio w dyskusji na ten temat i rózne były opinie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> . Moze ktos miał z tym do czynienia??

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

wiem, że niegrzecznie odpowiadać na pytanie pytaniem ale ja mam do ciebie pytanie?

Co chciałbyś tym osiągnąć?? Na jakie liczysz rezultaty?

Bo zamontować mozna wszystko tylko czy to spełni wymagania właściciela!!

Edytowano przez przemty

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Ztego co sie orientuje to moge zyskac tzw samozasysanie powietrza a tym samym dostarczenie wiekszej ilosci powietrza. No chyba ze sie myle wiec prosze mnie poprawic:P

Zdaje się kolego że wiem o co ci chodzi. Można by osiągnąć taki efekt, instalując coś w rodzaju lejka przy chwytach powietrza i na zwężeniu tego lejka można otrzymać wzrost ciśnienia wprost proporcjonalne do prędkości pojazdu. Takie rozwiązania często stosuje się w motocyklach. Patent nie sprawdzi się wręcz nawet obniży ciśnienie gdy będzie zamontowany w środku układu dolotowego.

Ok dzieki.Chociaż czytałem ostatnio artykuł gdzie wypowiadała sie firma tuningowa z Niemiec gdzie stosują takie zwężki w celu zmniejszenia turbo dziury oraz piszą ze podnosi moc o ok 7 KM! Pokazali nawet schemat działania takiej zwężki(jak znajdę ten artykuł to umieszczę zdjęcie ) która wykorzystuje prawo Bernoullego:D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.