Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość xvectorx

Dziwny odgłos w okolicy lewego przedniego koła, co to?

Polecane posty

Gość xvectorx

Witam, jak w temacie po odpaleniu samochodu w okolicy lewego przedniego koła słychac dziwny stukot ale... po wcisnieciu sprzęgła dziwny dzwięk ustaje... inna wersja jest taka, gdy już silnik pochodzi kilka min lub przejade pare km dzwiek ten znacznie maleje lub ustaje. Pewnego razu jadąc przy otwartym oknie już na rozgrzanym śilniku przy samym ruszaniu można było troszeczke jeszcse usłyszec ten dzwiek, co to moze byc ?

sprzeglo lozysko skrzynia

mozliwosci jest kilka

Gość xvectorx

hmmm ok, a co może byc powodem tego, że po jakims czasie pracy odgłos ten ustaje? Samochód kupiłe dosc nie dawno i mam ten problem można powiedziec od początku, zrobiłem ok.7tys. i nic sie z tym nie dzieje, przynajmniej nie zauważyłem roznicy...

Tu jest więcej napisane o czymś podobnym

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość Paweł21314

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Witam ten dzwięk to wadliwe sprzęgło jak tak już jeżdże ponad rok czasu i bez żadnych zmian sprawdzałem już wysprzeglik rozbierałem skrzynie i jak było tak jest czyli zostało sprzegło. Pozdrawiam

Gość damian17td

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

U mnie to samo tylko moze nie az tak bardzo slyszalne moze ze 2 minuty zaraz po odpaleniu zimnego auta,przejechalem od zakupu z tym szelestem w skrzyni prawie 30 tys od poczatku i do tej pory jest ok ,nawet powiem ze to sie nie nasila tylko jest caly czas identycznie. zastanawia mnie wypowiedz kolegi o sprzęgle ,mialem taki sam przypadek w felicji tylko tam to u mnie juz churgotało bez przerwy nie pomagało zlapanie temeratury,i ja znowu obstawialem w pierwszej kolejnosci sprzeglo , wymienilem caly komplet sprzeglo docisk łozysko oporowe ,tutaj pewnie w viki troszke sie budowa rózni, ale do sedna sprawy po wymianie ku mojemu zdzwiwieniu churgot wcale sie nie zmniejszył , wiec ja bym obstawiał na skrzynie ..

U mnie ten sam problem, tak samo jak u innych forumowiczów ten stukot staje sie niesłyszalny po przejechaniu kilkunastu km (rozgrzaniu silnika),

jutro prowadze auto do mechanika na wymiane przedniego zawieszenia i przy okazji każe mu sprawdzić ten defekt, zobaczymy co poradzi.

Witam wszystkich.

Ja mam ten sam problemik z tym hałasem, ale tak jeżdżę i nie bardzo się tym nie przejmuje. Mam już drugą Viki z tym samym problemem i nic się nie dzieje poza tym stukaniem przez kilka min po odpaleniu zimnego motoru. Wiem jedno na pewno, że nie jest to sprzęgło. Prawdopodobnie któreś z łożysk skrzyni, którego wymiana po prostu się nie opłaca. Poprzednią Viki zrobiłem 50 tyś i nic się nie stało więc się nie przejmujcie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość xvectorx

Ok, dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi, widze, że nie tylko ja mam z tym problem, jestem tego samego zdania do poki jezdzi to nie ma co tam zagladac ;P Pozdrawiam serdecznie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.