Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Kamcio91

Podłączenie DID

Recommended Posts

Guest Kamcio91

Jak podłączyć DID do VA? kiedyś były tematy z rozpisanymi wszystkimi PIN'ami w kostce, ale ni cholery nie mogę ich znaleźć, jakby ktoś mógł mi podrzucić linka, albo rozpiskę który PIN od czego jest?

Please login or register to see this quote.

Kamcio, pisałem kiedyś już komuś co od czego jest. Gdybyś miał kawałek kostki z kolorami, to bym Ci napisał, który od czego jest. Lub zajrzyj na moją stronkę

Please login or register to see this link.

w dziale literatura jest schemat elektryczny - dojdziesz co jest od czego

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest Kamcio91

Dzięki Pawełek, słuchaj jak dostanę już DID'a (w niedzielę), to odezwę się tutaj, albo na PW i podam Ci kolory kabelków, aha i jeszcze powiedz mi czy czujnik temperatury musi być Oplowski, czy można podpasować z innego auta?

Please login or register to see this quote.

Powiem tak, czujnik temp. to nic innego jak rezystor, który jest "wrażliwy" na zmianę temp. Przy zmianie temp. zmienia się jego rezystancja. Dodatkowo ma on taki kształt, że idealnie pasuje w zderzak auta i nie jest drogi (20 zł nowy), więc lepiej kup nówkę i będzie spokój. Dodam, że na szrocie za piwo dostaniesz taki, a pasuje niemalże od wszystkich opli. Na 100% podejdzie od Corsy B, Omegi A i B, Vectry A i B, Calibry, Tigry, Astry F i G, Zafiry, Frontery etc. więc na bank dostaniesz go na szrocie. Kwestia podłączenia i masz już DID'a sprawnie działającego

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest Kamcio91

Fajnie, to muszę obejrzeć na szrocie co i jak, ale najpierw odbiorę DID'a i popodłączam kable. dzieki wielkie