Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kamcio91

Podłączenie DID

Polecane posty

Gość Kamcio91

Jak podłączyć DID do VA? kiedyś były tematy z rozpisanymi wszystkimi PIN'ami w kostce, ale ni cholery nie mogę ich znaleźć, jakby ktoś mógł mi podrzucić linka, albo rozpiskę który PIN od czego jest?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Kamcio, pisałem kiedyś już komuś co od czego jest. Gdybyś miał kawałek kostki z kolorami, to bym Ci napisał, który od czego jest. Lub zajrzyj na moją stronkę

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

w dziale literatura jest schemat elektryczny - dojdziesz co jest od czego

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość Kamcio91

Dzięki Pawełek, słuchaj jak dostanę już DID'a (w niedzielę), to odezwę się tutaj, albo na PW i podam Ci kolory kabelków, aha i jeszcze powiedz mi czy czujnik temperatury musi być Oplowski, czy można podpasować z innego auta?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Powiem tak, czujnik temp. to nic innego jak rezystor, który jest "wrażliwy" na zmianę temp. Przy zmianie temp. zmienia się jego rezystancja. Dodatkowo ma on taki kształt, że idealnie pasuje w zderzak auta i nie jest drogi (20 zł nowy), więc lepiej kup nówkę i będzie spokój. Dodam, że na szrocie za piwo dostaniesz taki, a pasuje niemalże od wszystkich opli. Na 100% podejdzie od Corsy B, Omegi A i B, Vectry A i B, Calibry, Tigry, Astry F i G, Zafiry, Frontery etc. więc na bank dostaniesz go na szrocie. Kwestia podłączenia i masz już DID'a sprawnie działającego

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość Kamcio91

Fajnie, to muszę obejrzeć na szrocie co i jak, ale najpierw odbiorę DID'a i popodłączam kable. dzieki wielkie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.