Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość xadamx

Błąd poduszki 31

Polecane posty

Gość xadamx

hejka

mam VB po nieduzej przygodzie. jak ja tylko kupowalem to kontrolka sie swiecila. okazuje sie ze to blad 31 czyli cos z poduszka kierownika. mam do was pytanko. czy tasma i sterownik podejda z poliftowej VB do przedliftowej z 99roku. bo jesli okazaloby sie ze poduszki sa zamontowane, a zostala kwestia tego ze sterownik lub tama niewymieniona to kupilbym i podmienil. acha moja ma 4 poduszki.

Podejdą, najprawdopodobniej poleciała tylko tasma bardzo często tak się dzieje, więc zacznij od tego.

Gość xadamx

mysle ze nie bedzie to tylko kwestia tasmy bo klakson dziala normalnie.

u mnie tez wyskakuje blad 31 co jakis czas od tygodnia. ostatnio jak uderzylem w zlosci w kiere to wyskoczyl blad 31

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">.

oznacza on za wysoka rezystancje ktora moze wynikac ze stanu tasmy.

u mnie tez dzialaja klaksony.

sterowanie radiem tez dziala natomiast czasem sie cos zeswiruje, bo np. naciskajac VOL + radio sie scisza, VOL - podglasnia. wczesniej tego nie bylo. zaczelo sie to wszystko od momentu pojawienia sie bledu 31.

po niedzieli sprawdze OS rezystancje jakie sa na poszczegolnych zaplonnikach, oraz najprawdopodobniej wymienie tasme.

cytat z podobnego tematu: "A mi padł sensor poduszek swojego czasu i co też pokazywało za każdym razem co innego pól samochodu rozebrałem, interfejs od czasu do czasu nie mógł się połączyć z sensorem. Więc postanowiliśmy podmienić sensor i jak rączką odjął do dzisiejszego dnia się nic nie pali.

Najczęściej pokazywał się błąd od poduchy kierowcy -> 31 Za wysoka rezystancja obwodu zapłonnika poduszki powietrznej kierowcy, uwalona była też taśma która od czasu do czasu łączyła i raz błąd udało się skasować a drugim razem już nie wszystko zależało od położenia kierownicy."

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.