Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Królik

Wymiana halogenu

Polecane posty

Witam szanownych użytkowników. Dziś jadąc sobie przez las uderzyłem w zwierzynę zwaną lisem i przez tego skurkowańca rozwaliłem halogen i troszke zderzak i mam w związku z tym pytanie czy dużo jest roboty z wymianą lewego halogenu w przedlifcie??

NAjlepiej by było jak byś odkręcił zderzak, wtedy będziesz miał do wszystkiego ładny dostęp a tak to trzeba się ostro na gimnastykować żeby go odkręcić.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

to zalerzy czy masz osłone silnika jak nie to wjedz na kanal a sie przekonasz

Nie mam osłony silnika a dostęp do kanału będzie dopiero w przyszly weekend. No cóż mam nadzieje że nie będzie mgły:D

Zdejmij zderzak do tego nie potrzebny jest kanał a będzie znacznie prościej i wygodniej.

A dużo jest przy tym zabawy i dużo narzędzi jest potrzebne bo obecnie nie mam zbytnio do niech dostępu a samochodzik stoi pod blokiem

bez ściągania zderzaka się nie obejdzie.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> nie przykręcisz górnej części halogenu.

do ściągania zderzaka potrzebujesz podnieść auto i odkręcić nadkola. Potrzebne będzie klucz "grzechotka" i śrubokręty torksy. Później już pójdzie łatwo.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez kreczman

Gość ozi

nie jest tużo roboty jedna strone zderzaka tylko odkręcasz potrzebny jest klucz torx nie pamietam rozmiaru śrubokret najgorzej jest odkręcic śrube która jest z boku nadkole odchylic odkrecasz śrube torź zaczepy pod zderzakiem od góry odchylasz troche zderzak i wymieniasz

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

to ci pomoże masz porade

Edytowano przez ozi

Ok dzieki wielkie panowie. Jutro rozejze sie za nowym halogenem i postaram sie go wymienic.

aha, i nie musisz wcale podnosić auta, aby zdemontować zderzak. U mnie obyło się bez demontażu zderzaka. Pozdrawiam

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

w vectrze po lifcie nie da sie tego wymienic bez sciagania zderzaka. Chyba ze ktos ma ręce jak 2 letnie dziecko 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.