Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Królik

Wymiana halogenu

Recommended Posts

Witam szanownych użytkowników. Dziś jadąc sobie przez las uderzyłem w zwierzynę zwaną lisem i przez tego skurkowańca rozwaliłem halogen i troszke zderzak i mam w związku z tym pytanie czy dużo jest roboty z wymianą lewego halogenu w przedlifcie??

NAjlepiej by było jak byś odkręcił zderzak, wtedy będziesz miał do wszystkiego ładny dostęp a tak to trzeba się ostro na gimnastykować żeby go odkręcić.

Please login or register to see this quote.

to zalerzy czy masz osłone silnika jak nie to wjedz na kanal a sie przekonasz

Nie mam osłony silnika a dostęp do kanału będzie dopiero w przyszly weekend. No cóż mam nadzieje że nie będzie mgły:D

Zdejmij zderzak do tego nie potrzebny jest kanał a będzie znacznie prościej i wygodniej.

A dużo jest przy tym zabawy i dużo narzędzi jest potrzebne bo obecnie nie mam zbytnio do niech dostępu a samochodzik stoi pod blokiem

bez ściągania zderzaka się nie obejdzie.

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> nie przykręcisz górnej części halogenu.

do ściągania zderzaka potrzebujesz podnieść auto i odkręcić nadkola. Potrzebne będzie klucz "grzechotka" i śrubokręty torksy. Później już pójdzie łatwo.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by kreczman

Guest ozi

nie jest tużo roboty jedna strone zderzaka tylko odkręcasz potrzebny jest klucz torx nie pamietam rozmiaru śrubokret najgorzej jest odkręcic śrube która jest z boku nadkole odchylic odkrecasz śrube torź zaczepy pod zderzakiem od góry odchylasz troche zderzak i wymieniasz

Please login or register to see this link.

to ci pomoże masz porade

Edited by ozi

Ok dzieki wielkie panowie. Jutro rozejze sie za nowym halogenem i postaram sie go wymienic.

aha, i nie musisz wcale podnosić auta, aby zdemontować zderzak. U mnie obyło się bez demontażu zderzaka. Pozdrawiam

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

w vectrze po lifcie nie da sie tego wymienic bez sciagania zderzaka. Chyba ze ktos ma ręce jak 2 letnie dziecko